П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

Ігор Янковський нагородив переможців Конкурсу дитячого малюнку "Україна: Шлях до миру!"

25 червня в Києві, в «Українському домі» в урочистій обстановці відбулося оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!», який вже четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

Меценат Ігор Янковський вручає нагороду юній художниці
Меценат Ігор Янковський вручає нагороду юній художниці

Цього року на конкурс дитячого малюнку молоді художники відправили понад п'ятсот робіт зі всіх куточків України. Участь в конкурсі прийняло 485 юних митців віком від 5 до 17 років.

Відкриваючи церемонію нагородження, засновник Фонду, Ігор Янковський звернувся до гостей і учасників конкурсу: «Все, що ми робимо протягом останніх чотирьох років в рамках Конкурсу дитячого малюнку, присвячене молодому поколінню українців. «Україна: шлях до миру!» через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. В попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу вже побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі будемо намагатися демонструвати роботи конкурсантів, щоб весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!».

До професійного журі конкурсу увійшла художниця Олеся Джураєва, художник та книжковий графік Кость Лавро, фіналістка II-го Всеукраїнського конкурсу малюнку «Моя мирна Україна» Янна Дубнікова та 9-ти річна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. За їх рішенням було обрано 40 призерів в 13-ти номінаціях.

У віковій групі від 5 до 8 років третє та друге місця посіли  Софія Дякевич та Віроніка Ткачук  відповідно, перемогу здобув Денис Потобенька  зі своєю роботою «Патріотичний равлик». У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Ганна Полякова та Вікторія Бейдик , перше місце посіла робота Анастасії Міщанової «З мене проходить шлях від війни до миру». Найстаршими переможцями конкурсу у віковій групі від 14 до 17 років стали Владислава Гречкосій  та Ольга Солодович , які посіли третє та друге місця відповідно. Переможницею стала Наталія,Богайчук , роботу якої - «Радість материнства» - професійне журі оцінило найвище. Всі фіналісти конкурсу, як і в попередні роки, отримали цінні нагороди — художні набори для подальшого розвитку творчості. А переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру «Аурум» з майстер-класами и та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання.

Завдяки Конкурсу дитячого малюнку «Україна: Шлях до миру!» юні українці, відзначив Ігор Янковський, отримали можливість висловити свою громадянську позицію стосовно їх бачення подальшого розвитку України. А всі охочі зможуть долучитися до виставки завдяки експозиції конкурсу, яка триватиме в «Українському домі» до 9 липня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку