Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Від фундаменту до даху: будуємо будинок відповідально

Неважливо, на якому етапі будівництва будинку ви знаходитеся: підвищеної уваги вимагають всі процеси зведення нової будівлі. Від фундаменту до даху, від фасаду до плитки у ванній кімнаті — всі деталі ви повинні максимально ретельно вивчити перед покупкою.

Наприклад, в процесі закладки фундаменту вам обов'язково знадобиться швелер — металевий виріб, яке відповідає за стійкість і жорсткість будівлі. Не треба бути фахівцем в галузі будівництва, щоб розуміти, що це дуже важлива деталь, вибираючи яку скупитися не варто. Швелер може мати п-подібну форму, а також форму металевого куточка. Крім того, що він використовується для міцності фундаменту, він незамінний також у тому випадку, якщо ви будуєте багатоповерховий будинок. Використовуючи металевий куточок або класичний п-подібний швелер, ви гарантуєте собі безтурботне і комфортне майбутнє в міцному добротному будинку. Швелери сьогодні представлені у великому асортименті в будь-якому будівельному магазині.

Руберойд. Міцний дах — запорука комфорту і благополуччя

Але не тільки фундамент будівельного об'єкта вимагає підвищеної уваги. Багато в чому ваш комфорт і щасливе проживання в будинку залежить від того, яким покрівельним матеріалом буде покритий дах. Великою популярністю вже досить довгий час користується такий матеріал, як руберойд. До речі, таке широке поширення обумовлено одним важливим фактором: в порівнянні з іншими матеріалами руберойд дуже економічний.

Але, звичайно, не тільки низька ціна змушує споживачів вибирати руберойд. Він володіє відмінними гідроізоляційними властивостями, так що в дощові дні або в заметіль буде не страшно, що дах потече. Крім того, він забезпечує і шумоізоляцію: під час дощу і вітру руберойд усуває звук падаючих крапель, гілок і так далі. А ось профнастил, відзначимо, такою якістю похвалитися не може.

Сьогодні асортимент руберойду величезний, так що ви зможете підібрати як недорогий варіант, так і більш сучасний «євроруберойд», який має підвищену гідроізоляцією, пожежостійкість та іншими позитивними характеристиками.

У питанні вибору матеріалів для фундаменту і даху не женіться за економією, тому що це — головні складові вашого щасливого і благополучного проживання в будинку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку