Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Як виїхати за кордон з речами — відповідає RUH CARGO

В Україні почала роботу логістична компанія RUH CARGO (офіційний сайт — Ruhcargo.com). Оцінивши високий попит на послуги міжнародних переїздів, компанія зробила це своєю основною спеціалізацією. RUH CARGO перевозить речі за кордон і з-за кордону «під ключ».

Сайт компанії був запущений 1 червня 2016 року. Ще до офіційного початку своєї роботи компанія перевезла величезну унікальну бібліотеку з 6 тисяч книг і виконала кілька великих приватних замовлень по переїзду за кордон.

Послуга «під ключ» означає, що RUH CARGO допомагає на всіх етапах перевезення особистих речей за кордон. Співробітники компанії приїжджають за вказаною клієнтом адресою, оцінюють обсяг речей, забезпечують відповідну упаковку, займаються митним оформленням, перевозять, вивантажують вантаж на місці і розставляють його за бажанням клієнта або проконсультувавшись з логістом. Перевізник також бере на себе клопоти з супровідними документами — щоб вивезти бібліотеку, компанія отримала дозвіл в Міністерстві культури.

Особистого присутності замовника під час переїзду речей не потрібно: логісти RUH CARGO беруть все на себе, але зобов'язуються постійно підтримувати зв'язок з клієнтом зручним для нього способом зв'язку і консультуватися виключно з важливих питань.

У RUH CARGO також є послуга страхування вантажів. Завдяки співпраці співпраці з декількома зарубіжними транспортними компаніями і націленості на результат перевізник пропонує найнижчі ціни на ринку. Співробітники уважно ставляться до кожного клієнта і раді навіть найскладнішим замовленнями.

Компанії під силу габаритні і негабаритні перевезення, доставка особистих речей, транспортування легкових машин, дбайлива перевезення домашніх тварин, крихких предметів мистецтва, антикваріату, цінних посилок, що доставляються кур'єром і багато іншого.

Географія роботи RUH CARGO охоплює США, Канаду, Європу і ПАР. В арсеналі компанії — автомобільні, авіаційні і морські міжнародні перевезення вантажів.

Сайт Ruhcargo.com містить докладний опис послуг перевізника на трьох мовах, відгуки клієнтів і відповіді на найбільш поширені питання.

Контакти для зв'язку:

+38 (044) 338-32- 94

+38 (067) 000-17- 88

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку