Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Держкіно України та меценат Ігор Янковський представили українське кіно на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах

Режисер Віталій Манський, меценат Ігор Янковський та голова Держкіно Пилип Іллєнко
Режисер Віталій Манський, меценат Ігор Янковський та голова Держкіно Пилип Іллєнко

6 липня, в рамках 51-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, голова Держкіно України Пилип Іллєнко та меценат Ігор Янковський, засновник Громадської організації “Ініціатива заради майбутнього”, вперше в історії кінофестивалю провели презентацію українського кінематографу. У ній взяли участь українські та іноземні продюсери та режисери, журналісти та відбірники міжнародних кінофестивалів.

Неформальна обстановка заходу, який відбувся у фестивальному центрі HOTEL THERMAL,  що понад 50 років гостинно приймає учасників Карловарського кінофестивалю, сприяла налагодженню взаємовигідних зв’язків між українськими та закордонними кінематографістами.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко познайомив гостей українського прийняття із сучасним станом вітчизняної кіноіндустрії та наголосив на перспективності реалізації українських сценаріїв в копродукції. “Для українського кінематографу дуже важливою є співпраця з нашими найближчими сусідами. Тому участь української делегації на найбільшому у Східній Європі кінофестивалі у Карлових Варах є принциповою. І ми вдячні Ігорю Янковському за підтримку наших ініціатив”, - підкреслив Пилип Іллєнко.

Співпраця українських режисерів та продюсерів зі своїми європейськими колегами моє стати вагомим поштовхом для подальшого розвитку вітчизняної кіноіндустрії. Українська кінопродукція отримає можливості для виходу на нові міжнародні ринки, а кінематографісти  отримають можливість реалізувати свої майбутні проекти.

Ігор Янковський наголосив, що співпраця в галузі кінематографу – це вагомий імпульс для налагодження культурного діалогу та гідного представлення України на європейському рівні. “Ми послідовно підтримуємо вітчизняний кінематограф, і плануємо посилювати цю роботу. У співпраці з Держкіно України ми вже цього року успішно провели ділову зустріч MEET UKRAINIAN PRODUCERS у Каннах, організували Презентацію українського кіно в Карлових Варах. Впевнений, що через деякий час всі ці зусилля перетворяться в нові яскраві кінофільми”, - відзначив Ігор Янковський.

Після офіційної частини презентації гості і змогли переглянути документальний фільм режисера Віталія Манського “Рідні”, який представляє Україну в офіційній конкурсній програмі.  Відзнятий в копродукції чотирьох європейських країн: України, Німеччини, Естонії та Латвії, цей інтернаціональний проект розповідає історію сім’ї режисера, яка була розділена через анексію Криму та бойові дії на Сході України. Завдяки підтримці Ігоря Янковського, на прем’єрі стрічки у Карлових Варах змогли побувати члени знімальної групи фільму та його головна героїня — мати режисера Віталія Манського зі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку