Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Відкрито конкурс проектних пропозицій для територіальних громад, які приймають внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області

Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголошує відкритий конкурс проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» у Дніпропетровській області.

Проект реалізується в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України на замовлення Уряду Німеччини.

Мета проекту – покращення якості надання послуг місцевому населенню в територіальних громадах, які приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

До участі у конкурсі запрошуються: об’єднані територіальні громади, установи державної та комунальної форми власності, громадські організації, що зареєстровані і/або провадять діяльність у Дніпропетровській області. Подані проекти мають бути спрямовані на покращення послуг для ВПО і приймаючих громад і стосуватися наступних тем:

Покращення якості надання послуг у сфері медицини, правової допомоги, культури і спорту для ВПО та приймаючих громад;

Організація заходів, спрямованих на інтеграцію ВПО у приймаючих громадах;

Організація діяльності центрів дозвілля, арт-майданчиків, коворкінгів тощо, створених в тому числі на базі бібліотек.

Бюджет кожного поданого проекту складатиме до 600.000 гривень. Із них мінімально 30% бюджету має бути заплановано на проведення заходів для ВПО та приймаючих громад (тренінги, семінари, конкурси, підвищення кваліфікації, дозвілля/навчання); максимально 70% коштів може бути витрачено на покращення матеріально-технічного забезпечення.

Термін реалізації проекту – максимально 2 місяці.

За результатами конкурсу буде відібрано до 10 переможців, які через GIZ отримають фахову і фінансову допомогу від Німеччини

Для участі у  конкурсі необхідно детально ознайомитися із Умовами конкурсного відбору проектів, а також заповнити Заявку на участь у конкурсі. Всі документи можна отримати, звернувшись за адресою olga.kosianchuk@giz.de або завантажити на сайті GIZ .

Заявка має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc або .docx або .rtf) в електронному вигляді на адресу olga.kosianchuk@giz.de з 14 липня до 5 серпня 2016 року, 12:00 (за київським часом).

Довідка:

Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ) фінансуються німецьким урядом та виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета Ініціатив полягає у наданні підтримки Україні для подолання кризи на сході країни. ІІПУ забезпечують надання екстреної допомоги у вирішенні найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку