Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

"Розетка" представила оновлену колекцію дріп-атомайзерів

Український інтернет-магазин «Розетка» доповнив розділ, присвячений дріп-атомайзерам. Поповнився також розділ з різними аксесуарами для вейпінга.

Найсвіжішою тенденцією вейп-індустрії цього року можна назвати еволюцію атомайзерів. Виробники прагнуть до підвищення їх надійності та довговічності. Вони експериментують з матеріалами для випарників і формою цих деталей. Одним з перспективних напрямків розвитку залишаються RDA-атомайзери. Або, простіше кажучи, дріпкі. Незважаючи на гадану простоту їх конструкції, в них є простір для змін.

Дріп-атомайзери є однією з найбільш популярних конструкцій електронних сигарет з можливістю обслуговування. Більш того, у деяких при згадці «обслужкі» відразу виникають в уяві саме випарник типу RDA.

Назва RDA є скороченням від «Rebuildable Dripping Atomizer». Тобто, призначений для дріпа атомайзер, що обслуговується. Під «дріпом» мається на увазі особливий спосіб паріння, який, згідно з думкою багатьох вейперів, відрізняється більш смачним паром.

По всій видимості, перші спроби дріпів були експериментами самих вейперов. Тих, хто вирішив спробувати налити рідину безпосередньо в атомайзер пристроїв, що не обслуговуються. У деяких моделях це призводило до дійсно гарних результатів. Принаймні, такий спосіб вирішував проблему мізерної подачі рідини.

Здавалося б, конструкція дріпкі настільки проста, що її навіть не варто міняти. Однак виробники успішно над нею експериментують. Можна зустріти різні реалізації ліквід-камер, отворів для обдування. Нові моделі відрізняються також кріпленнями для спіралей. Раніше стандартним варіантом були бази з двома або трьома стійками.

Дріп-атомайзери або RDA відносно прості, але дуже цікаві представники сімейства випарників. Їх популярність пояснюється особливостями експлуатації та обслуговування, які залучають як парильників, так і виробників. Основна особливість електронних сигарет з RDA — можливість прямої подачі рідини на випарник.  

Ознайомитися з вибором сучасних моделей дріп-атомайзерів пропонує інтернет-магазин «Розетка». Також в його новому відділі можна відшукати чималий асортимент інших комплектуючих для вейп-пристроїв. Тут є продукція найвідоміших виробників даної галузі. Відшукати потрібну річ допоможе система фільтрів, де досить вказати необхідні параметри.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку