Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Хостинг-провайдер FREEhost.UA збільшив швидкість роботи своїх хмарних інфрастурктур в 3 рази, перейшовши на SSD

Хмарний VPS хостинг-провайдера FREEhost.UA тепер працює на SSD, а сайти клієнтів стали працювати в кілька разів швидше.

Десять років тому кількість компаній, які торгують в інтернеті, була відносно невелика. У наш час компаній, які не займаються просуванням своїх послуг або товарів в інтернеті, меншість. Можливості торгівлі в мережі безмежні, як і конкуренція. Швидкість роботи сайту — один з ключових чинників, що впливають на переваги відвідувача у виборі того чи іншого електронного магазину. Одним з факторів, що впливають на швидкість роботи сайту, є хостинг і його можливості.

Деякі статистичні дані:

- 81 % користувачів купують через інтернет і роблять це в першу чергу для економії часу. І лише 61 % використовує інтернет для пошуку товару з більш низькою вартістю.

- 74 % опитаних користувачів перейдуть на конкуруючий сайт, в разі, якщо їх не влаштує швидкість роботи сайту або його зручність.

- 40 % користувачів підуть з сайту, якщо швидкість завантаження сторінок перевищує 12 секунд.

- Скорочення часу завантаження сторінки сайту на 1 секунду збільшує конверсію на 0,06 %.

- 79 % покупців, які не задоволені роботою на сайті, не вчинять на ньому повторну покупку.

Таким чином повільна робота сайту призводить до того, що власник сайту втрачає поточні продажі, можливо, повторні продажі і засоби, витрачені на залучення користувача на сайт.

Але і це ще не все. Позиція сайту в пошукових системах також залежить від швидкості завантаження сайту. З двох однакових сайтів вище в результатах пошуку буде той, чия швидкість відповіді вище.

Google радить, щоб швидкість відповіді сервера не перевищувала 200 мс, а швидкість завантаження сторінки становила не більше 3-5 секунд.

Для того, щоб з'ясувати — з якою швидкістю завантажується ваш сайт — найпростіше використовувати Google Analytics або Яндекс.Метрику. З їх допомогою можна відстежувати швидкість роботи кожної сторінки сайту і бачити зміни після внесення.

Тому ми в FREEhost.UA, провівши вимірювання росту швидкості роботи сайтів при зміні дисків SATA і SAS на сучасні SSD-накопичувачі, виконали масштабне оновлення. Тепер наші хмарні VPS працюють повністю на SSD, а сайти наших клієнтів стали працювати в кілька разів швидше без будь-яких змін з їх боку.

Більше інформації про тарифні плани VPS-хостингу і про те, як ще можна прискорити роботу свого сайту, читайте на freehost .com.ua.

Контакти:

+38 (044) 364-05-71

+38 (067) 445-85-78

+38 (095) 272- 96-19

+38 (093) 338-69-78

service@freehost.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку