Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

"Фокстрот" привітав партнерів із Днем працівників торгівлі

26 липня 2016 року делегація «ФОКСТРОТ» взяла участь у святкуванні  Дня працівників торгівлі в Київському національному торговельно-економічному університеті.

У профільному торговельному  вищому навчальному закладі  України зібралися представники органів влади, підприємств торгівлі, громадських організацій виробників товарів та споживачів, співробітники наукових та експертних установ. Серед гостей - голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко, депутат Київської міської ради Петро  Кузик, генеральний директор Української торгівельної асоціації  Ігор Кішко,  президент  Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС»  Наталія Притульська.

Поздравление партнеров из КНТЭУ
Привітання партнерів з КНТЕУ


- Як один з провідних  ритейлерів  сектору побутової техніки та електроніки України  ми формуємо та  утримуємо кадровий потенціал галузі, - погоджується  HR-директор торговельної мережі  «Фокстрот. Техніка для дому»  Наталія Фастовець.  – Адже у 2015 році  майже 1500 співробітників, працевлаштованих у ТМ «Фокстрот», не мали досвіду роботи (а це майже 70% новачків). Ми організували їх навчання, а 300 колег-наставників допомогли пройти випробувальний період! Крім того, за рівнем одержуваного доходу персоналу  наша компанія знаходиться на 11% вище тренда рівня заробітної плати продавців українського ринку retail.

Вітаючи гостей, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі   відзначив не лише сильну економічну складову торгової галузі, а й соціальну – «забезпечення українців робочими місцями, якісними товарами та послугами, захист прав споживачів. Завдяки цьому більш комфортним  стає життя пересічних громадян».

Наталя Фастовец, HR-директор мережі
Наталя Фастовец, HR-директор мережі


Прес-секретар Групи компаній «Фокстрот» Алевтина Белецька  відзначила вагомий внесок колективу КНТЕУ у професіоналізацію освіти продавця-консультанта.  Найактивнішим  партнерам   «Фокстроту» вона подякувала приємними сюрпризами, відзначивши  представників  кафедри товарознавства та митної справи, кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ та керівництво Вищого комерційного училища  КНТЕУ. 

Довідка: У рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності бренд «Фокстрот» реалізує ряд освітніх проектів. Підписавши у березні 2014 р. Договір про співпрацю з Київським національним торговельно-економічним університетом, ГК «Фокстрот» отримала вагому підтримку від викладачів і студентів власним  ініціативам з розвитку галузі. Фахівці бізнесу відвідують відкриті лекції в КНТЕУ, консультують викладачів, як роботодавці, очолюють профільні екзаменаційні комісії. Наприкінці 2014 року спільними зусиллями фахівців «Фокстроту» і наукових співробітників КНТЕУ розроблено інноваційний в ритейлі методичний посібник «Маркування електропобутових товарів і телерадіотоварів: керівництво для співробітників роздрібної торгівлі».

У 2014 році Група компаній «Фокстрот» ініціювала створення першого професійного стандарту для «Продавця-консультанта непродовольчих товарів» на базі компетенцій продавців-консультантів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Власним  практичним досвідом «Паспорт професії продавця консультанта непродовольчих товарів» підсилили фахівці 12 торговельних мереж України, очільники  з профільних асоціацій рітейлерів, незалежні  HR-експерти, фахівці Департаменту профтехосвіти МОН України та Федерації роботодавців  України. Оригінал професійного стандарту продавця-консультанта непродовольчих товарів розміщено в загальнонаціональному Репозитарії професійних кваліфікацій Федерації роботодавців України (ФРУ) – http://www.profstandart.org.ua/standarts.

Публічна презентація «Паспорта професії: професійний стандарт для продавця-консультанта непродовольчих товарів»  відбулася 26 липня 2015.

З 1 вересня 2015р.  в усіх професійних технічних навчальних закладах України, що здійснюють підготовку продавців, введені нові «Освітні стандарти», що враховують вимоги роботодавців, розкриті у «Паспорті професії продавця-консультанта непродовольчих товарів». Освітні програми стали більш широкими та мобільними, були введені модулі, за якими можливе вивчення як усіх груп товарів, так і вивчення товарів за окремими асортиментними групами. Особливу увагу приділено вмінню налагодити контакт з клієнтом, правилам професійної поведінки, стандартам мерчандайзингу та професійним компетенціям. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку