П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Майбутнє минулого в центрі столиці тепер можна бачити онлайн

Проект «Будинок Міхельсона» під керівництвом Івана Михайловича Верещаки та його небайдужих однодумців з самого початку показує, як можна дати друге життя історико-культурному багатству і відродити його для служби людям.

Вишуканий ансамбль чотирьох садибних будівель наповниться новим змістом і стане сучасним житловим комплексом за системою «розумний дім».

Трепетне ставлення до історії, духу і характеру дому як не можна краще демонструє позиція кожного з учасників проекту.

За словами Івана Верещаки, такі будинки мають свою душу і характер. Команда планує відродити серце будинку київського промисловця, встановивши сучасні інженерні комунікації, зберігши при цьому історичний вигляд садиби.

Якщо хочеш, щоб люди йшли за тобою, йди за ними. ©Лао-Цзи

Відкритість і порядність намірів групи девелоперів НЕСТ тепер знайшла своє відображення на сайті проекту www.mihelson.kiev.ua

Якщо провести інтерактивну екскурсію по сайту, можна побачити, що кожен його розділ, відповідає на питання однодумців і скептиків від проекту.

Кожен житель усіх куточків України і світу зможе побачити, як просувається проект. Значимість відновлювальних робіт та унікальність садиби Фрідріха Міхельсона виписана самою історією, з якої також може ознайомитися кожен бажаючий. Увазі читача вся документація.

З 7 липня цього року повноцінно працює офіс проекту по вулиці Пушкінській. Адже першочергове завдання для команди – це взаємодія і відкритий діалог з членами громади, для якої і реалізується цей проект.

На сайті працює система анкетування з питання організації інфраструктури кварталу. Кожна з анкет дає розуміння, як саме бачать оновлений район вулиці Пушкінській самі його жителі.

Найважливіший аспект прозорих відносин – це зворотній зв'язок. За допомогою сайту можна зв'язатися з командою проекту, задати питання і отримати дійсно достовірну інформацію з першоджерела без «зіпсованого телефону».

Залишається тільки додати, що така безпрецедентна відкритість і готовність до діалогу ще раз підкреслює чистоту намірів команди Івана Верещаки на шляху до нового життя історико-культурної спадщини Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку