Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Відкриття ТОВ в Польщі — основа процвітання

Фахівці компанії InPoland розкажуть, як відкрити бізнес і працювати в Польщі.

Як би нереально це не звучало, відкриття бізнесу в середовищі, більш дружньому до підприємців, ніж вітчизняне, — значна інвестиція в майбутнє. Бізнес-реалії, характерні для України, там найчастіше будуть винятком, а не постійною умовою реалізації бізнес-проектів. Ідея відкрити фірму в Польщі — непоганий старт для виходу на європейський ринок. Проте, як і в будь-якій країні, процедура відкриття юридичної особи в бізнес-сегменті має ряд особливостей.

Засновником польського варіанту товариства з обмеженою відповідальністю може бути одна людина або група осіб, і ця можливість доступна іноземним громадянам. При цьому в якості засновників можна запрошувати членів сім'ї, далеких родичів, друзів або партнерів по бізнесу. Обмежень немає. Важливо: від імені товариства діє Правління, і це не обов'язково буде група осіб. Правління може уособлювати і одна людина, а до складу групи можуть входити не тільки особи з числа засновників компанії.

Потрібно зазначити, що хоча законодавство цього і не обмежує, консультанти радять реєструвати товариство з обмеженою відповідальністю із більш ніж одним засновником. Це пов'язано з тим, що в такому разі вдасться забезпечити більш вигідну схему оподаткування.

Розмір статутного капіталу на даний момент становить 5 000 злотих (трохи більше 1 300 євро), що для інвестора виглядає сумою, вельми привабливою для початку справи. Номінал участі в такому суспільстві встановлюється не менш ніж 50 злотих (11 євро). Повну суму реєстраційного внеску при реєстрації вносити не обов'язково, але такий намір засновників фіксується у відповідному договорі.

Дані про фірму реєструються в судовому реєстрі господарського суду Польщі, в момент реєстрації компанія набуває статусу юридичної особи і всі належні права та обов'язки. Для товариства з обмеженою відповідальністю в польському законодавстві немає обмежень за видами діяльності. Термін реєстрації зазвичай не перевищує 10 днів (мінімальний — 3 дні).

Звичайно, у всіх нюансах процедури реєстрації та оформлення можна розбиратися самостійно. А можна звернутися до фахівців компанії «Inpoland», які можуть допомогти як з таким комплексним завданням, так і з чимось простішим: наприклад, з тим, щоб винайняти квартиру в Польщі на період вашого перебування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку