Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Які переваги мають виділені сервери в Нідерландах?

В інтернет-індустрії на сьогоднішній день працює велика кількість компаній, які надають хостинг-послуги. Свій вибір краще зупинити на тій, яка має багаторічний досвід роботи в даній сфері. Виділені або віртуальні сервери рекомендовано орендувати на європейських майданчиках, оскільки на цій території проводиться потужна фільтрація DDoS-атак, а правова система надійніша.

Оренда виділеного серверу в Нідерландах — це відмінний варіант для великих проектів. У цій європейській країні діє юрисдикція ЄС, а це означає, що тут надійна правова система. Тому всі особисті дані клієнта, а також інформація з його сайту знаходяться під суворою захистом, а без рішення суду адміністрація хостингу не має права їх розголошувати. Крім того, клієнти також вважають за краще орендувати виділені сервери в Голландії, оскільки вони відмінно захищені від DDoS-атак.

Хостинг-сервери в Нідерландах забезпечують безперебійну та якісну роботу інтернет-ресурсів завдяки тому, що знаходяться в найбільших європейських дата-центрах. Вони володіють точками доступу по всьому світу, що значно прискорює процес отримання даних. Зручне географічне розташування Нідерландів забезпечує відмінний зв'язок з Америкою, Європою і країнами СНД. При оренді виділеного сервера в Нідерландах користувачі отримують відмінну європейську якість, оскільки в цій країні знаходиться одна з найбільших точок обміну трафіком AMS-IX. Тому ціна виділеного сервера на європейському майданчику себе повністю виправдовує.

Компанія MACHOSTER пропонує клієнтам орендувати виділений сервер в Нідерландах за доступними цінами. Команда фахівців забезпечує безперебійну роботу серверів і цілодобову технічну підтримку. Співробітники безперервно відстежують підозрілі ресурси, завдяки чому здійснюється своєчасний захист від DDoS-атак. У разі виникнення неполадок або питань клієнт може зв'язатися з фахівцем компанії протягом декількох хвилин. Ще однією ключовою перевагою компанії є те, що вона має потужний сучасне обладнання, яке підтримується популярними OS і додатками. Тому клієнт може управляти своїм сервером з будь-якої точки планети в будь-який час доби. Це дуже зручно, так як навіть перебуваючи на відпочинку в іншій країні, можна здійснювати контроль всіх робочих процесів.

Хостинг-компанія MACHOSTER надає свої інтернет-послуги по всьому світу вже більше 12 років. Тому співробітники, що працюють в компанії, є справжніми професіоналами і мають багаторічний досвід в сфері послуг, які вони надають. За всю історію свого існування компанія зарекомендувала себе як надійна організація, яка надає відмінний і якісний сервіс.

Коли клієнт бере в оренду виділений сервер в MACHOSTER, він отримує миттєву активацію послуг, а також оперативне вирішення проблем, що виникають в процесі роботи. Компанія гарантує стабільність роботи сервера, ефективний захист від DDoS-атак, гнучку цінову політику і захист особистих прав.

Ми рекомендуємо потужні і надійні виділені сервери, розташовані в центрі Європи у хостинг-партнера http://machoster.eu.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку