Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Wargaming: у Києві відбудеться конференція 4C: Create. Сraft. Communicate. Collaborate

23-24 вересня 2016 року в Києві за підтримки iForum відбудеться організована компанією-розробником Wargaming конференція 4C: Create. Сraft. Communicate. Collaborate. Захід буде корисним як для профільних експертів, так і для пересічних геймерів.

Представники організаційного комітету конференції переконані, що вона приверне увагу інвесторів до ігрової індустрії, а також посприяє створенню нових робочих місць. Захід буде корисним для розробників, ігрових видавців, представників спеціалізованих ЗМІ та пересічних геймерів.

Серед спікерів 4C будуть присутні Кейт Фуллер (Leadership Consultant в Fuller Game Production), Кріс Тейлор (General Manager / Creative Director в Wargaming Seattle), Тоні Уоткінс (General Director в російському підрозділі Electronic Arts), Дженс Хілгерс (CEO в Dojo Madness) та інші. Загальна кількість запрошених на захід фахівців перевищує 1000 осіб. Конференція буде розділена на 4 секції:

People & Production;

Technology & Design;

Business & Data;

Future & Disruption.

Матіас Міллірінн, керівник підрозділу розробки Wargaming, зазначив, що 4C: Kyiv стане передумовою до створення єдиної комунікаційної платформи для всіх, хто має відношення до розробки та видання ігор. Він також додав, що зустріч в Києві дозволить експертам сформувати уявлення про майбутнє індустрії.

Голова Оргкомітету iForum Олександр Ольшанський: «Ігрова індустрія — один із напрямків IT, що розвиваються найбільш динамічно. Передбачити, як загальне проникнення власне ігрових технологій (Гейміфікація, доповнена реальність, кіберспорт) змінить життя так само складно, як років 15 тому уявити зміни, викликані появою інтернету. Але я точно можу сказати: прийдешні зміни будуть грандіозними. І ми в цьому переконаємось у найближчі 10 років».

Місце проведення конференції — «Мистецький Арсенал».

Більше інформації на офіційному сайті: www.conf4c.com.

Довідка:

Wargaming — один з найбільших світових видавців і розробників, що спеціалізується на free-to-play MMO. Компанія почала роботу в 1998 році, реалізувавши за цей час більше 15 проектів. Зараз компанія Wargaming працює над військовою серією MMO-ігор, присвячених танковим, повітряним і морським битвам середини XX століття: World of Tanks, World of Warplanes і World of Warships. Всі три проекти є частиною ММО-всесвіту Wargaming.net (www.wargaming.net), який об'єднує мільйони гравців.

 Детальніше на сайті: www.wargaming.com.

Форум інтернет-діячів iForum — найбільша офлайн-конференція Східної Європи і України зокрема. Це громадський рух, започаткований групою ентузіастів і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Конференція вперше відбулася в квітні 2009 року. Вона проходить щорічно. У 2011 році кількість учасників — 3743 — було визнано рекордним для профільних офлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні. У 2012 році його відвідали 5576 чоловік, а в 2013 році — більше 7000.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку