Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

В METRO будуть представлені ексклюзивні колекції українського виробника одягу "Dolcedonna"

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжує співпрацю з відомими українськими дизайнерами та виробниками одягу. Починаючи з серпня, у відділах «Шафа» в усіх торговельних центрах METRO можна буде придбати жіночий одяг «Dolcedonna», створений дизайнером Оленою Голець. 

REUTERS
REUTERS

«Dolcedonna» стане четвертою українською маркою одягу у відділах «Шафа». Зараз у торговельних центрах METRO представлені колекції одягу українських дизайнерів «Шафа by а.Tan», «Шафа by Edelvika» та «Freedom by Arber».

«Dolcedonna» постачатиме в METRO жіночий одяг із широкою сіткою розмірів, виготовлений із тканин найвищої якості. У найближчі колекції увійде майже двадцять моделей одягу: штани, спідниці, блузи, сукні, джемпери, а також популярні моделі пальт. Компанії домовились про підготовку трьох колекцій: у серпні, у вересні та у жовтні.

«Ми співпрацюємо з відомими українськими дизайнерами з початку 2016 року і пишаємось тим, що разом можемо запропонувати клієнтам METRO якісний одяг, зроблений в Україні. Ми переконались, що подібна співпраця є вигідною і для METRO, і для наших постачальників, і плануємо активно розвивати відділи «Шафа», щоб випереджувати очікування наших клієнтів і клієнток», – коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Одяг – це товар, який користується попитом завжди. Але, щоб бути успішними у продажах одягу, необхідно постійно удосконалюватись, приваблювати ціною, забезпечувати необхідний сервіс. Бізнес-модель відділу «Шафа» враховує всі ці фактори», – додає Валентина Кутова, Начальник управління із закупівлі непродовольчої групи товарів.

«Головне завдання команди, яка працювала над розробкою ексклюзивної колекції для METRO, полягало у створенні такого одягу, який ні своєю якістю, ні стилем не поступатиметься європейським брендам. Вважаю, що нам це вдалося і з нетерпінням чекаю, коли побачу наш одяг на полицях магазинів METRO», – коментує Олена Голець, дизайнер колекції «Шафа by Dolcedonna».

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами: 23 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3500 співробітників.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

www.metro.ua

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників.

Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real.

www.metrogroup.de

ТМ «Dolcedonna»

Dolcedonna – торгова марка одягу для жінок, створена в 1994 році українським дизайнером Оленою Голець. При виробництві одягу Dolcedonna використовуються високоякісні тканини та ручне пошиття.

http://dolcedonna.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку