Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Chrome створив розширення для об'єднання всіх месенджерів в одному вікні

Для того, щоб повідомлення з різних чат-клієнтів не губилися, а користуватися сервісами для спілкування було зручно, розробники Chrome представили нове розширення All-in-One Messenger, що об'єднує всі популярні месенджери. Додаток підтримує 27 програм, серед яких WhatsApp, Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger, ICQ, Telegram.

Онлайн-спілкування сьогодні всюди супроводжує користувачів ПК. Як у бізнес-процесах, так і поза діловою сферою ми рідко обходимося без месенджерів. Навіть якщо ви не маєте персональної сторінки в популярних соціальних мережах Вконтакте або Facebook, у вас напевно встановлені програми Skype або Whatsapp для міжнародних дзвінків або ви за старим звичаєм користуєтеся додатком ICQ, щоб обмінюватися короткими повідомленнями з улюбленим звуковим сигналом.

Просунуті інтернет-користувачі, як правило, ведуть спілкування одночасно в декількох додатках. Це зручно, проте одночасно може привести до деяких ускладнень. Використовуючи одні месенджери в додатках телефону, а інші відкриваючи через браузери, ми часто ризикуємо пропустити повідомлення, відволіктися від важливого завдання, забути дати відповідь і т. д. Щоб цього не відбувалося, розробники запропонували універсальне рішення — єдине розширення All-in-One Messenger для браузера Google Chrome.

Варто зазначити, що дане розширення не унікальне, воно виступає аналогом представленого цієї весни австрійського додатка Franz. Але аналогом допрацьованим і з деякими перевагами порівняно попередником. Наприклад, Franz є додатком, який об'єднує 8 популярних платформ для обміну повідомленнями (Slack, Telegram, WhatsApp, Skype, HipChat, Facebook Messenger, Google Hangouts і Grape). У розширенні All-in-One Messenger цих джерел більше, а саме 27 чат-клієнтів:

- WhatsApp;

- Skype;

- Google Hangouts;

- Facebook Messenger;

- ICQ;

- Steam;

- Slack;

- HipChat;

- Telegram;

- WeChat;

- ChatWork;

- Grape;

- Yahoo Messenger та ін.

Як користуватися All-in-One Messenger?

Для цього достатньо відкрити веб-версію необхідного месенджера в браузері і залогінитися, використовуючи свої доступи для входу. Так можна прив'язати свій обліковий запис до однієї з вкладок розширення. Після цього користувач зможе гортати свої вікна повідомлень різних платформ як звичайні вкладки Chrome в одному інтерфейсі.

Зверніть увагу, що месенджери будуть активні тільки в тому випадку, якщо браузер запущений або згорнутий в трей. Якщо закрити браузер, з ним закриються і всі сервіси для обміну повідомленнями.

Ще одна перевага новинки полягає в її роботі на різних операційних системах: Windows, Mac, Linux або Chrome OS, на відміну від Franz, який на даний момент підтримується тільки на Mac, хоча розробники і обіцяють незабаром додати версію і для Windows.

В цілому бачити в одному вікні всі месенджери, якими ви звикли користуватися, дуже зручно. Зайдіть в інтернет-магазин Chrome, скачайте нове розширення і переконайтеся в цьому самі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку