Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Подяка за справжню відданість: METRO Cash & Carry запроваджує День власного бізнесу

2 вересня 2016 р. – Затишне кафе, сімейний міні-готель чи перукарня поблизу дому, – мільйони людей в усьому світі щодня користуються послугами невеликих приватних підприємств, де панує сімейна атмосфера. Щоб підкреслити важливість роботи таких приватних підприємств, компанія METRO Cash & Carry започаткувала справжнє свято – День власного бізнесу, яке цього року відзначатиметься 11 жовтня у всіх країнах присутності компанії. У святкуванні братимуть участь мільйони підприємців та їх клієнтів.

«Щодня мільйони відданих своїй справі підприємців у всьому світі роблять наше життя комфортнішим та яскравішим, завдяки особливим послугам та пристрасті до власної справи. Вони збагачують наші місцеві громади, роблять наші міста комфортнішими, створюють робочі місця, розвивають інфраструктуру і є рушійною силою економіки», - говорить Пітер Бооне, член Ради директорів METRO AG. «Компанія METRO прагне стати лідером для незалежного бізнесу, і ми хочемо висловити свою повагу та подяку підприємцям, запровадивши День власного бізнесу», - додає член Ради директорів METRO AG.

11 жовтня 2016 року у 25 країнах світу, де працює METRO Cash & Carry, вперше відзначатиметься День власного бізнесу, орієнтований на більш ніж 21 мільйон підприємців. Компанія має намір відзначати це свято щороку у другий вівторок жовтня. Таким чином ми хочемо висловити наше захоплення досягненнями малого бізнесу, а також підтримати у налагоджені міцних стосунків з тими, хто розділяє їх пристрасть. Компанія створила сайт Дня власного бізнесу, де підприємці реєструватимуть свої спеціальні пропозиції, а клієнти шукатимуть інформацію про них.

«Ми переконані, що завдяки цій глобальній кампанії та її різноманітним активностям, ми зможемо посприяти широкому визнанню незалежного бізнесу, а також посилимо емоційний зв’язок між власниками бізнесу та  їх клієнтами», –  говорить Філіпе Палазі, Директор з маркетингу та Операційний партнер METRO Cash & Carry.

У рамках підготовки до цієї події, METRO забезпечить підприємців всебічною підтримкою. Для цієї кампанії створено спеціальний сайт www.own-business-day.com, де регулярно оновлюватиметься інформація та збільшуватиметься кількість спеціальних пропозицій для місцевих користувачів. Наприклад, у деяких країнах, зареєстровані підприємці матимуть можливість безкоштовно отримати рекламні матеріали для анонсування своїх спеціальних пропозицій до Дня власного бізнесу. У інших країнах, учасники навіть матимуть доступ до регулярних оновлень спеціальних пропозицій, майстер-класів та рекламних матеріалів, до яких належить і співпраця з постачальниками та засобами масової інформації.

Щоб привернути ще більшу увагу власників малих підприємств та загальної публіки до святкування,  компанія суттєво збільшить кількість рекламних кампаній у жовтні. Для прикладу, у семи обраних містах у Європі та в Азії, у діловій їх частині діятимуть спеціально декоровані до Дня власного бізнесу магазини формату pop-up. У цих магазинах власники закладів громадського харчування зможуть демонструвати, продавати чи надавати свої послуги або продукцію.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»                                        

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами: 23 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3500 співробітників.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

www.metro.ua

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 25 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників.

Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real.

www.metrogroup.de

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку