Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Вибір планшета: на що звернути увагу?

Через величезне розмаїття представлених на ринку моделей гаджетів зробити вибір стає все важче.

За запитом «планшети Харків» видача пропонує величезну кількість магазинів і товарів, в яких розібратися досить важко. На що ж звернути увагу в першу чергу?

Як вибрати відповідний розмір екрану?

Ви переглядаєте асортимент планшетів і перше, що кидається в очі — розміри екрана. Одні досить компактні, з діагоналлю 7 дюймів, інші більш громіздкі — з діагоналлю від 12 і більше. Золотою серединою є пристрої з діагоналлю від 8 до 9 дюймів.

Більш компактні моделі підійдуть як портативний пристій для дитини або не для постійного використання (наприклад, в дорозі). Якщо планшет потрібен для постійної роботи — 9,7-10,1 дюймів будуть оптимальним варіантом.

Android vs. iOS vs. Windows

Є три найбільш відомі операційні системи для планшетів. Представляти їх не має сенсу, а ось уточнити особливості необхідно.

iOS

iOS — продукт компанії Apple. При цьому яблучна корпорація перша зайнялася випуском планшетів. Розробники невпинно стежать за появою помилок, багів і практично розібралася з усіма проблемами.

Простий дизайн, різноманіття додатків, багатозадачність — що ще потрібно пересічному користувачеві? Однак якщо ви вирішили, що ваш планшет буде управлятись цією системою, значить, вибір у вас тільки серед продукції Apple.

Android

Система розроблена компанією Google. У порівнянні з iOS вона більш гнучка і встановлюється на планшети різних виробників. Не дивно, що пристрої з такою ОС займають 60 % сегмента ринку. Тут є великий асортимент додатків і сервісів. Розробники невпинно працюють над поліпшенням роботи ОС.

Windows

Плитковий інтерфейс цієї системи спочатку здається незвичним, але через годину користування інтуїтивно розумієш, що і як робити. Цей варіант підійде для тих, хто не хоче розлучатися зі знайомою йому з ПК операційною системою. Купити телефон в Харкові можна також на Windows — це дозволить отримати знайомий інтерфейс і набір програм.

Технічні характеристики

Основні параметри — це ОЗУ, процесор і фізична пам'ять. Середньостатистичному користувачеві для більшості додатків вистачить двоядерного процесора з ОЗУ від 1 ГБ. Фізична пам'ять може бути від 16 до 64 ГБ. Якщо вам сподобалася модель з невеликою кількістю фізичної пам'яті, варто перевірити, чи є можливість її збільшити за рахунок підключення карти пам'яті.

Це лише базові моменти, на які рекомендується звернути увагу в першу чергу. Крім цього в планшетах є безліч цікавих функцій і можливостей, які обов'язково привернуть увагу покупців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку