П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

Особливості заміни запчастин в авто Renault і Chevrolet

Кожен автовласник добре знає, що будь-який транспортний засіб потребує належного обслуговування. Саме від цього залежить якість і термін його експлуатації. Щоб ваше авто не стало проблемним, слід своєчасно проводити діагностику його стану, а також виконувати ремонт або заміну деталей.

У даній статті ми поговоримо про автомобілі марки Renault і Chevrolet і розглянемо особливості заміни деталей у даних машин.

Запчастини для Renault Kangoo

Французькі автомобілі Renault поставляються більш ніж в 200 країн світу і користуються досить широкою популярністю серед споживачів. На українських дорогах такі авто зустрічаються доволі часто. Особливим попитом користуються моделі Renault Kangoo — місткі і універсальні транспортні засоби, призначені для вантажних і пасажирських перевезень. Крім своєї практичності автомобіль відрізняється цікавим дизайном, який виділяє його серед інших автомобілів виробника. Тому дане авто широко використовується як в бізнес-середовищі, так і серед звичайних громадян.

Примітно, що збирають автомобілі Рено практично по всьому світу. Наприклад, машини, що збираються в Росії або в Румунії, досить часто купують українці. Чому це вигідно? Тому, що таким чином запчастини Рено Кенго стають доступнішими для вітчизняних автовласників, оскільки вони виробляються в безпосередній близькості, а не доставляються з Франції. Цим обумовлена їх відносно невисока вартість.

Заміна деталей у Chevrolet Aveo

Те ж саме стосується і Chevrolet Aveo, малогабаритного автомобіля виробництва Південної Кореї та України. Машина випускається на базі запорізького автомобільного заводу, звідки родом і «народний» автомобіль Daewoo Lanos. Ця особливість значно спрощує власникам Chevrolet Aveo покупку запасних деталей, звичайно ж, з урахуванням деяких моментів.

Коли вам потрібно придбати ті чи інші деталі, пам'ятайте про декілька правил:

- запчастини на Шевроле Авео купуються з урахуванням технічних характеристик автомобіля;

- деталі повинні мати повну відповідність до параметрів вашого авто;

- будь-яку запасну частину варто купувати в сертифікованій точці продажу, яка може надати гарантію.

Купуючи будь-яку деталь, пам'ятайте, що набагато довше вам прослужать оригінальні запчастини, а не дублікати або підробки. Надаючи своєму автомобілю якісне обслуговування, ви подовжуєте термін його експлуатації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку