П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

У Житомирі створено нову громадську організацію, яка захищатиме права людей

29 вересня у Житомирі  під час зустрічі ветеранів війни в Афганістані, пенсіонерів, громадських активістів, волонтерів, учасників АТО та підприємців створено нову громадську організацію, яка захищатиме права цих людей.

Керівником новоствореного Всеукраїнського  громадського об’єднання «Захистимо себе» став Юрій Ободзінський.

Ободзінський повідомив, що неодноразові   звернення до нього житомирян, представників малого та середнього бізнесу щодо захисту своїх прав та прав знедолених людей спонукали до створення  цієї нової громадської організації. 

" Її діяльність направлена  не лише на захист конституційних прав земляків, а й  на вирішення найгостріших проблем у суспільстві. Мирними заходами та акціями протесту ми будемо протидіяти політиці, яка знищує незахищену людину. Сильний повинен захищати слабкого ” - зауважив Ободзінський.

Він розповів, що до  складу цієї нової організації увійшла, зокрема, Житомирська обласна Спілка ветеранів афганської війни на чолі з Павлом Ментовим, який обраний також головою наглядової ради . “ Створення цього об”єднання — ще одна можливість відстоювати  права учасників бойових дій і ветеранів”, - каже Ментов.

Як прозвучало на брифінгу, новостворене громадське об’єднання «Захистимо себе» також сприятиме забезпеченню соціального та правового захисту ветеранів афганської війни, дбатиме про безпеку на виробництві, допомагатиме у покращенні житлових умов, умедичному, побутовому та іншому обслуговуванні. надаватиме необхідну невідкладну допомогу особам, котрі найбільше її потребують.

– Нині новостворене об’єднання вже налічує близько сотні пенсіонерів,відкрито громадську приймальню, наголосив Ободзінський, – це і ветерани, і пенсіонери, і ті офіцери-афганці, котрі присвятили чимало років свого життя службі. Незважаючи на свій вік, вони продовжують вести активний спосіб життя, мають величезний життєвий досвід. “Ми будемо ,серед іншого, створювати мобільні групи, які оперативно реагуватимуть та відстоюватимуть права простих людей”,- додав він.

Вже завтра у Житомирі розпочне роботу громадська приймальня нового Всеукраїнського громадського об’єднання «Захистимо себе», куди зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги. Згодом  філії будуть створені в інших областях України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку