Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Компанія "M&M Militzer & Muench Ukraine GmbH" розширює географію міжнародних перевезень

Транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» відкриває нові напрямки доставки вантажів. Зараз компанія транспортує різні види товарів в 43 країни, репрезентуючі 4 частини світу, і пропонує кращі маршрути і ціни.

«M

Клієнтам компанії доступний повний комплекс послуг, що включає експедирування вантажів будь-яких габаритів наземним, повітряним і водним способами (в тому числі і мультимодальні перевезення), а також їх охорону, страхування та митне оформлення. Використання системи доставки, розробленої фірмою, дозволяє не тільки оперативно і максимально ефективно перевозити вантажі, а й гарантувати їх цілісність.

Транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» повідомляє про розширення географії міжнародних перевезень і пропонує клієнтам нові маршрути і способи доставки вантажів. Компанія, що займається доставкою вантажів на територію України і експортом товарів до країн Євросоюзу з 1992 року, тепер готова розширити спектр послуг і організувати транспортування продукції в країни Азії, Африки, а також Північної і Південної Америки.

Надійні міжнародні превозки

«Militzer & Muench Ukraine GmbH» є дочірнім підприємством німецького концерну M&M «Militzer & Muench», який був створений в 1880 році. За час роботи компанія встигла відкрити понад 30 філій на чотирьох континентах.

Компанія здійснює міжнародні перевезення вантажів за допомогою ексклюзивно розробленої експедиторської системи, яка забезпечує надійну і своєчасну доставку вантажів на територію України з країн Європейського Союзу. Завдяки забезпеченню збереження цілісності цінностей, що перевозяться, дотримання митних правил і наданню абсолютних гарантій компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» завоювала авторитет і довіру підприємців на ринку України.

Відкриття нових напрямків

Збільшення обсягів поставок товарів і пошуки нових партнерів призвели до того, що українська філія «M&M: Militzer & Muench» оголосила про розширення географії міжнародних перевезень. До числа нових пунктів доставки тепер входять:

- Аргентина;

- Бразилія;

- США;

- Канада;

- Алжир;

- Ангола;

- Єгипет;

- Японія;

- Китай;

- Індія;

- В'єтнам.

Клієнтам організації будуть представлені нові послуги з транспортування та супроводу вантажів, що перевозяться на інші материки.

«Militzer & Muench Ukraine GmbH» зобов'язується взяти на себе процедуру оформлення митних документів і перетину державних кордонів, включених в маршрут прямування. Це гарантує клієнтам дотримання всіх правил і вимог, встановлених митними органами, а також безпечний і своєчасний перетин вантажів через пропускні термінали без затримок на шляху прямування.

Міжнародні перевезення здійснюються 4 видами транспорту:

- автомобільним;

- авіатранспортом;

- фрахтовими судами;

- залізничним.

Окремою послугою надаються мультимодальні перевезення з використанням декількох видів транспорту і оптимізацією маршруту з метою зменшення фінансових витрат і скорочення часу на шляху прямування.

Контактні дані

Для отримання професійних консультацій з питань, пов'язаних з транспортуванням та цінами на послуги, можна звертатися за адресою, телефонами або електронною поштою, зазначеними нижче:

ТОВ «М енд М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ»

04074 Київ, вул. Лугова 9, 2 пов.

+38 (044) 490-77-25

Факс: +38 (044) 490-21-55

mumuaki-2@mumnet.com

mumuaki-1@mumnet.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку