Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

IX з'їзд "Українського об'єднання патріотів – УКРОП": оцінка поточної політичної та економічної ситуації в країні

Фото УНИАН
УКРОП закликає всі демократичні сили об'єднати зусилля для розробки стратегії щодо порятунку країни / Фото УНІАН

29 вересня у Києві відбувся IX з'їзд партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП». До участі у заході були запрошені делегати з усієї України, народні депутати, дипломати та почесні гості.

На з'їзді був прийнятий оновлений, демократичний статут партії.

«Українське об'єднання патріотів – УКРОП» звернулося до всіх патріотичних політичних сил із закликом об'єднати зусилля для розробки спільної стратегії дій з порятунку країни.

«Якщо не запропонувати альтернативу сьогодні, завтра ми спізнимося назавжди. Місія партії УКРОП – знайти цю альтернативу і реалізувати її в інтересах всіх українців, включаючи тих, які зараз знаходяться в окупованих Донбасі і Криму», – йдеться в тексті резолюції.

На думку делегатів з'їзду УКРОПу, за два з половиною роки після трагічних подій на Майдані не було виконано жодної вимоги Революції гідності, а держава і досі залишається чужим для своїх громадян. Поки нація боролася з агресором на сході України, стара номенклатурно-кумівська система відродилася в нових іпостасях і далі продовжує розкрадати країну і перетворювати її в недієздатну, підкреслили представники УКРОПу.

У партії підкреслили неприпустимість встановлення непідйомних для більшості українців тарифів під прикриттям кредитів МВФ, якими людей заганяють у пастку бідності.

Також укроповцы вважають безвідповідальним проект бюджету на 2017 рік, який влада хоче наповнити за рахунок скасування пільг для сільського господарства та малого бізнесу і приватизації держвласності за копійки.

Перекладання соціальних зобов'язань на плечі місцевих бюджетів під виглядом децентралізації найбільше вдарить по медицині, науці та інфраструктурі – сферах, без яких Україна ніколи не стане конкурентоспроможною, вважають в партії.

Ще одним болючим питанням залишаються переговори щодо Донбасу, у яких владна еліта не проявляє ніякої політичної волі, продовжуючи незаконну торгівлю з терористами, викрадення і безлад. Врятувати країну може тільки консолідація справжніх патріотів, переконані в УКРОПі. «Тільки разом ми зможемо відстояти свої національні інтереси. Тільки разом ми переможемо!», – йдеться в резолюції з'їзду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку