П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Перевірено часом: "Japan Service" – лідер з продажу кондиціонерів і кліматичного обладнання в Україні

Історія успіху київського оператора кліматичної техніки почалася більше 10 років тому.

Найбільший гравець на ринку продажу та сервісу кліматичного обладнання - компанія «Japan Service» - існує з 2002 року. Шукаєте, де купити кондиціонер у Києві з доставкою по Україні, вирішили замовити проект вентиляційної, опалювальної або ГВП-системи, потрібен звичайний або складний монтаж кондиціонера? У кожному з цих випадків рекомендуємо відвідати сайт компанії «Джапан Сервіс» - JS.com.ua

Замовити і купити кондиціонер: що запропонує JS.com.ua?

Левова частка товарної пропозиції «Джапан Сервіс» - кондиціонери побутові та сучасні інверторні спліт-системи, напівпромислові і промислові кондиціонери, мультизональні VRF-системи і прецизійні моделі. Крім того з кожним роком асортимент магазину поповнюється новими категоріями товарів для облаштування систем вентиляції та опалення. Тут представлено найкраще сучасне обладнання для забезпечення мікроклімату на будь-яких об'єктах: від квартири до заводу.

«Джапан Сервіс» допоможе вам забезпечити свою квартиру, будинок або комерційний об'єкт:

  • Системою кондиціонування
  • Системами вентиляції, очищення і зволоження повітря
  • Опалювальною системою і системою гарячого водопостачання, в тому числі - з використанням засобів альтернативної енергетики.

JS.com.ua пропонує споживачеві не тільки купити кондиціонер або обладнання для системи вентиляції, але й замовити проект інженерної або кліматичної системи, оформити замовлення на доставку і монтажні роботи. При цьому ви значно заощаджуєте власні гроші і час, а ризик співпраці з непрофесійним виконавцем, здатним привести в непридатність дорогу техніку, зведений до нуля!

Власні сервісні центри і магазини

Крім складу та інтернет-магазину JS.com.ua, компанія має кілька власних магазинів в Києві і формує постійно зростаючу мережу фірмових сервісних центрів по всій Україні. Тут допомогу по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню навіть дуже складних кліматичних систем отримає кожен клієнт.

Вигідні ціни та гнучка система знижок

Завдяки прямим поставкам, а також з урахуванням легальності імпорту і наявності офіційної гарантії, ціни в магазині «Japan Service», безумовно, будуть вигідними для вас. Постійних клієнтів компанія заохочує бонусами, накопичувальними знижками і приємними подарунками.

Відвідайте «Джапан Сервіс», щоб купити свій перший найкращий кондиціонер!

Контакти:

03151, м. Київ, вул. Донецька, 3

Телефони: (044) 248-13-15, (044) 520-17-15, (050) 875-92-30

03146 м. Київ, пр-т Леся Курбаса, буд. 3А

Телефони: (044) 502-81-42, (050) 614-22-22

м. Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 99 б

Телефон: (066) 160-54-94

http://js.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку