Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

О спорт, ти - шанс! "Фортуна Live" - нове ім'я на українському ринку спортивних лотерей

З тих пір, як спорт затвердився в житті людини на правах одного з найдоступніших, найбільш багатогранних і найцікавіших видів дозвілля, в числі його шанувальників неухильно множиться особлива категорія - знавців, провидців, прогнозистів. Спроби передбачити ту чи іншу спортивну подію лягли в основу спортивних лотерей, які давно вже популярні серед інших розваг.

Український ринок дозвілля - не виняток. З недавнього часу він поповнився новим сервісом ставок - спортивної лотереєю «Фортуна Live».

Тим, хто розбирається в тенденціях сучасного спорту, стежить за змаганнями, захоплюється статистикою і прогнозами, пропонується унікальна можливість - спробувати свої сили на найширшій в Україні лінії подій і результатів, на які можна зробити ставку в будь-який зручний час.

Подібне багатство вибору - далеко не єдина перевага лотереї «Фортуна Live», яка також вигідно відрізняється простотою і зручністю інтерфейсу, доступом до експертно-статистичної інформації, можливістю інтерактивного спілкування з фахівцями-консультантами (до послуг гравців - різного роду месенджери, колл-центр і соціальні мережі) і турботою про учасників лотереї. Доступність, оперативність і увага до кожного гравця - серед пріоритетів «Фортуна Live».

Маючи офіційну ліцензію Української Національної Лотереї, «Фортуна Live» гарантує абсолютну надійність поводження з персональною інформацією і депозитами гравців. Виграші виплачуються в повному обсязі, без будь-якої затримки і без стягнення комісії. А новачки лотереї мають можливість взяти участь в унікальній акційній бонусній пропозиції.

«Весь процес оформлення ставок і отримання виграшів - абсолютно прозорий, - підкреслює головний спортивний експерт компанії« Фортуна Live »Віталій Сухов. - Ми цінуємо довіру учасників лотереї та позиціонуємо себе виключно як надійного і відповідального партнера. Впевнений, що сервіс дуже скоро займе належне йому місце на ринку розваг, і разом з нашими гравцями ми додамо захопленню спортом ще більше яскравості, різноманітності та емоційності ».

Крім платформи для онлайн-ставок (www.fortunalive.com.ua), «Фортуна Live» облаштовує мережу пунктів прийому прогнозів на спортивні події «на землі». Вони вже відкриті в Києві, Івано-Франківську, Харкові, Житомирі, Кременчуці, Кривому Розі. Найближчими місяцами такі пункти з'являться у всіх обласних центрах і містах-мільйонниках України.

Спорт сьогодні практично не знає пауз і кордонів, а технічні можливості дозволяють бути в курсі і гущі подій в форматі 24/7. Ліга чемпіонів, Ліга Європи, національні чемпіонати провідних країн і кваліфікація першості світу з футболу, тенісні турніри, баталії НБА та НХЛ, автогонки «Формули-1», поєдинки боксерів, змагання легкоатлетів, зимові старти біатлоністів і лижників - обирайте зі спортивного календаря те, що цікаво саме вам. Формуйте свої варіанти прогнозів за допомогою сервісу «Фортуна Live». Кидайте і приймайте виклики. Діліться неповторними емоціями.

Отримуйте задоволення!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку