Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього" переміг в Національному рейтингу благодійників

30 вересня в Платформі культурних ініціатив «Ізоляція» відбулася церемонії нагородження переможців третього щорічного «Національного рейтингу благодійників», який проводиться під егідою «Українського форуму благодійників» в партнерстві зі всесвітньо відомою аудиторською компанією EY (раніше Ernst & Young).

Були визначені лідери в трьох «вагових категоріях»: з витратами на благодійність до 1 млн. грн., від 1 до 10 млн. грн., і понад 10 млн. грн. Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» став переможцем рейтингу у номінації «Витрати в сфері мистецтва і культури» серед фондів з бюджетом від 1 до 10 млн.

«Вручення нагороди «Національного рейтингу благодійників» є для нас важливою подією, визнанням зусиль Фонду в підтримці талановитої української молоді в галузі культури та мистецтва. Я відчуваю гордість за те, що Фонд працює абсолютно прозоро, що до нас не бояться приєднуватися», -  зазначив засновник Фонду, Ігор Янковський.

Завдяки щорічному складанню рейтингу організатори прагнуть робити підзвітність в секторі філантропії необхідною умовою роботи фондів і організацій, розвивати довіру до благодійності в Україні. «Почесно бути лідером, але бути прозорим у фінансовому плані - це обов'язок благодійних організацій. Підзвітність це ключ до сердець людей, які нам допомагають» - сказала організатор рейтингу, Анна Гулевська-Черниш.

Всього, за підсумками 2015 року, на благодійність було витрачено 9,4 млрд. грн., А загальна кількість благодійних організацій в Україні склала більше 9000. Проте, витрати на культуру і мистецтво серед учасників рейтингу складають менш як 2%, що говорить про необхідність подальшої роботи спеціалізованих фондів і організацій в цьому напрямку.

Серед проектів Фонду «Ініціатива заради майбутнього» реалізованих тільки в цьому році особливо виділяються: підтримка українського кіно та молодих режисерів на міжнародних кінофестивалях в Берліні та Каннах; організація першого в історії бізнес-ланчу за участю українських та європейських продюсерів на кінофестивалі в Карлових Варах. З 2013 року щорічно проводиться найбільший в Україні конкурс дитячого малюнка для підтримки художників початківців. Роботи переможців та фіналістів конкурсу були представлені не тільки в Україні, але і в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки.

Ігор Янковський виступив ініціатором проведення Всеукраїнського конкурсу короткометражних фільмів, який в цьому році пройшов під актуальною для української спільноти темою - «Україна: Шлях до миру!». У співпраці з організаторами Миколаївського кінофестивалю «Громадський проектор» меценат третій рік поспіль підтримує розвиток кіномистецтва та талановитих режисерів в регіонах.

Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», заснований в 2012 році, сприяє збереженню культурно-історичної спадщини нашої країни, фінансово і організаційно підтримує освітні та культурологічні проекти, допомагає вирішувати важливі соціальні проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку