Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Новий стиль та акценти на гаджети: у Києві відкрили оновлений "Фокстрот"

У  перші жовтневі дні в Києві по вулиці Велика Васильківська, 45 відкрився перший супермаркет «Фокстрот» у новому форматі Foxtrot Show Store. Багато дерева й трави в дизайні, натуральні матеріали в торговому обладнанні, низка секторів із гаджетами  та роботами від  відомих брендів, а персонал на скутері й  з планшетом в руках – це далеко не повний список новацій, яким вже дивуються покупці в новому магазині

Інноваційні зміни суті і стилю торгівлі торкнулися саме цього столичного «Фокстроту»  через те, що він знаходиться у  високо конкурентному районі Києва  і має вагомий трафік цільової аудиторії. У компанії говорять, що, з часом, магазини, які підпадають під такі критерії, мають всі шанси незабаром приміряти на себе новий стиль.

 Зміни іміджу торкнулися зовнішнього вигляду торгового залу «Фокстроту» на Великій Васильківській та акценту на товарному асортименті. В оформленні торгового обладнання, секторів і зон використані натуральні матеріали, що підкреслюють багатство форм і фактур, - дерево, бетон, трава, скло. У більшій частині оновленого магазину – увага на цифрові технології, акцент у товарному  асортименті  зроблений на інноваційних гаджетах  (вони зустрічають покупців вже на вхідній зоні магазину і «не відпускають» увагу  до самого виходу).

 Простір залу розбитий на сектори  - є колона «Apple» і колона «Samsung», а також зона для тестування окулярів  віртуальної реальності від цього бренду. У своїй зоні зібрані квадрокоптери  та  іграшки-роботи. Окремо представлена вся лінійка електротранспорту від власної торгової марки  «Фокстроту» - ТМ «BRAVIS» зі спеціально облаштованою  доріжкою для тестування гіроскутерів і міні-байків.

Світ гаджетів тут гармонійно доповнений простором із побутовою технікою - працюють зони «Кава» і сектори з дрібною  та великою побутовою технікою. У магазині вже працюють  демонстратори від партнерів, планується проведення безлічі майстер-класів.

 У новому «Фокстроті» також з'явилася зона «ресепшн» зі стильними меблями, де клієнту зручно буде отримувати консультації  від продавців. До слова, зміни торкнулися навіть зовнішнього вигляду продавців - зручний і практичний джинсовий одяг дуже гармонійно поєднується з «натурою» торгового залу і створює у відвідувача особливий настрій «Вау!». Особливо, коли такий продавець під'їжджає на скутері, в руках у нього - планшет для прискорення обслуговування клієнта, а на руці – смарт-годинник.

 - Ідеологія нового формату логічна: через 20 років на ринку побутової та цифрової техніки «Фокстрот» залишається лідером і експертом в інноваціях. А лідер задає моду і тенденції, включаючи стилістику і культуру продажів, - зазначив виконавчий директор мережі «Фокстрот» В'ячеслав Поврознік. - Ми хочемо, щоб наші продавці пишалися такими магазинами й тим, що вони причетні до такого сучасного і свіжого формату організації торгового процесу.

Детальніше щодо свята відкриття  Foxtrot Show Store  - http://rau.com.ua/news/fotoreportazh/smotri-beri-foxstrot-fotoreportazh/

Довідка: ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки і побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування і покупки за даними TNS Ukraine (MMI за 4 квартал 2015 року).

Станом на вересень 2016 року в Україні налічується 162 супермаркету ТМ «Фокстрот. Техніка для дому". Магазини представлені в 90 обласних і районних центрах України, при цьому їх торгова площа складає близько 150 000 кв.м. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку