Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Коментар з приводу розслідування АМКУ. Прес-служба "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

Київ, 3 жовтня – Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», частина провідної міжнародної торговельної компанії, уже 13 років працює на території України та робить свій внесок в розвиток економіки. Зокрема, обсяг прямих інвестицій компанії в економіку України перевищує 550 млн. євро.

Два роки тому, за часів президенства Віктора Януковича, компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» звинуватили у картельній змові з іншими торговельними мережами. Після оголошення результатів розслідування Антимонопольного Комітету України, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» офіційно заявила, що ніколи не мала відношення до будь-якого зговору з іншими торговельними мережами в Україні чи в інших країнах своєї присутності.

Наша компанія використала усі можливі юридичні інструменти та аргументи, щоб довести свою непричетність, і, в результаті, виграла у двох судових інстанціях. Не зважаючи на це, ми готові довести даний процес до кінця, щоб захистити свої права та нашу корпоративну репутацію законослухняної міжнародної торговельної компанії в Україні.

Зараз ми бачимо, що українська влада прагне відновити справедливість і це означає, що реформи, які відбуваються в Україні в останні роки, йдуть у правильному напрямку. Ми віримо, що нове покоління українських політиків зацікавлене в тому, аби захистити інтереси українського бізнесу та створити сприятливі умови для надходжень іноземних інвестицій.


ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»                                        

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами: 23 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Миколаєві, та трьома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Кіровограді, Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3500 співробітників.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

www.metro.ua

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників.

Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real.

www.metrogroup.de

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку