П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Україна створила передумови для визнання своїх органів стандартизації Євросоюзом – Мінекономрозвитку

За словами заступника міністра, реформа технічного регулювання надалі буде проводиться на підставі європейських підходів.

 / Фото УНИАН
Україна відмовляється від технічних стандартів СРСР / Фото УНІАН

Україна створила необхідні передумови для визнання своїх органів оцінки відповідності та стандартизації Європейським Союзом. Про це повідомляється на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Twitter з посиланням на слова заступника міністра Максима Нефьодова.

В Україні до 2018 року хочуть скасувати обов'язкову сертифікацію продукції

«Створено передумови, щоб країни ЄС визнали українські органи оцінки відповідності та стандартизації. Це важливий крок у реформі», - сказав він.

За словами Нефьодова, реформа технічного регулювання надалі проводитиметься на основі європейських підходів.

«Багато зроблено для реформування системи технічного регулювання. Ми змінили застарілі принципи, взяли курс на європейський підхід», - наголосив заступник міністра.

Як повідомляв УНІАН, Україна в 2016 році планувала почати переговори з Європейським Союзом про скасування додаткової сертифікації промислової продукції (угода АССА) за трьома технічними регламентами, включаючи машини, низьковольтне електричне обладнання та електромагнітну сумісність обладнання.

У жовтні 2015 року науково-технічна рада при Мінекономрозвитку прийняла рішення про підготовку до початку скасування технічних стандартів СРСР на території України з 1 січня 2016 року, запропонувавши запровадити перехідний період.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини євробізнеса

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку