П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Опитування про ставлення українців до ЄС, НАТО, России

Опитування для телеканалу "1+1" провела компанія "ГФК Юкрейн", дослідження здійснювалося шляхом телефонного інтерв'ю з дзвінками на стаціонарні та мобільні телефони. Період опитування: 19-20 березня 2014 року. Розмір вибірки по Україні: 807 респондентів віком 18 років і більше. Вибірка випадкова, репрезентативна для населення України за статтю, віком, регіоном і типом населеного пункту. Максимальна похибка для макрорегіону не перевищує 7.3%, для України в цілому ― 3.4%.

Макрорегіон "Захід" включає Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Макрорегіон "Центр, Північ, Київ" включає Вінницьку, Житомирську, Київську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Черкаську, Чернігівську області та м. Київ.

Макрорегіон "Південь, Схід" включає Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Одеську, Харківську та Херсонську області.

Розмір бустерної вибірки для АР Крим: 155 респондентів у віці 18 років і більше. Вибірка репрезентативна для населення АР Крим за статтю, віком і розміром населеного пункту. Максимальна похибка вибірки не перевищує 7.9%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка новин

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку