Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

«Дніпроавіа» протестує против звинувачень з боку Партії регіонів

 

Керівництво компанії "Дніпроавіа" вважає, що заява народного депутата України Людмили Кириченко, зроблена від імені Партії регіонів у п`ятницю 2 червня, про блокування злітно-посадової смуги Міжнародного аеропорту м. Дніпропетровська та про відмову прийняти літака з народними депутатами від Партії регіонів необгрунтованою, такою, що не відповідає дійсності і завдає шкоди діловій репутації компанії. Про це йдеться в переданій УНІАН заяві ВАТ "Дніпроавіа" за підписом першого заступника гендиректора компанії Сергія Ткаченка.

Керівництво "Дніпроавіа" нагадує, що Міжнародний аеропорт м. Дніпропетровська належить до об`єктів з високими вимогами до безпеки і саме безпека клієнтів і пасажирів є пріоритетною для компанії.

Як випливає із заяви, 02.06.06 аеропорт з 7-00 до 11-00 був закритий як на прийом, так і на виліт з метою усунення дефектів (неякісний стан покриття – смоляні напливи) на злітно-посадковій смузі. Час, вибраний для проведення робіт, компанія вважає оптимальним, оскільки саме в цей проміжок не довелося затримувати міжнародні рейси.

Керівництво компанії висловлює надію, що “стратегічні підприємства, які відомі не тільки в Україні, а й за кордоном, і від яких багато в чому залежить імідж країни, не стануть предметом спекуляцій і політичних чвар”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Стрічка новин

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку