Понеділок,
25 липня 2016

Наші спільноти

Реформа МВС залишить без роботи 52 тисячі міліціонерів, які шукатимуть чим зайнятись в кримінальних структурах - ЗМІ

До кінця цього року в українській поліції зі 172 тис. правоохоронців залишиться 120 тис. співробітників, які пройшли переатестацію. Решті загрожує безробіття.

zp.comments.ua
Багато правоохоронців мають вкрай низьку професійну підготовку / zp.comments.ua

Про це заявив голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров, йдеться в статті української редакцій "Німецької хвилі". Він зазначив, що працевлаштування звільнених працівників правоохоронних органів є серйозною проблемою.

У поліції пояснили ситуацію з переатестацію підозрюваних екс-"беркутівців"

Як зауважують експерти, багато правоохоронців, які приходять на переатестацію, мають вкрай низьку професійну підготовку. Крім цього, більшість колишніх правоохоронців мають вузькоспеціалізовані знання й володіють спеціальними навичками, які в цивільному житті важко застосувати, особливо коли ринок праці перенасичений, як в даний час в Україні. 

Керівник Центру дослідження правоохоронної діяльності Олег Мартиненко припустив, що звільнені правоохоронці можуть "поповнити чорний ринок праці, де ніхто не платить податки, або шукатимуть роботу в кримінальних структурах".

Між тим, як зазначається в статті, чимало вже звільнених працівників правоохоронних органів сподівається на суд. Вони гуртуються у соцмережах , де обговорюють можливості оскарження рішень МВС про звільнення та шляхи повернення на службу вже до лав Національної поліції через суд. 

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку