Неділя,
24 липня 2016

Наші спільноти

Павленко більше не представляє "Самопоміч" - Березюк

Голова фракції "Самопоміч" у Верховній Раді Олег Березюк заявив, що міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко більше не представлятиме його політсилу.

Алексей Павленко во время заседания Кабинета министров / Фото УНІАН
Події в Кабміні руйнують парламентську демократію в Україні / Фото УНІАН

Про це повідомляється на сторінці "Самопомочі" у Facebook.

"Корупція заразлива. Олексій Павленко більше не представляє Об’єднання "Самопоміч". Те, що відбувається в Кабміні, руйнує парламентську демократію в Україні. Позиція “Самопомочі” залишається незмінною – звільнити клептократичний уряд на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та сформувати новий склад Кабміну", - йдеться в повідомленні.

"Самопоміч" відкликала міністра АПК і вирішила озвучити недовіру до уряду - ЗМІ

"Кандидатура прем’єра та нових урядовців повинні відповідати викликам, що стоять перед країною. Змова клептократів проти суспільства не має майбутнього", - наголошується у заяві.

Офіційно. Олег Березюк, голова фракції Об’єднання "Самопоміч":"Корупція заразлива. Олексій Павленко більше не представ...

Posted by Об'єднання "Самопоміч" on Thursday, February 4, 2016

Як повідомляв УНІАН, міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко заявив про відкликання своєї заяви про відставку і наголосив на неприпустимості політичного тиску на роботу міністерства і його діяльність як міністра.

Раніше Олексій Павленко подав до Верховної Ради заяву про відставку у відповідь на рішення політради партії "Об'єднання Самопоміч" про його відкликання з Кабінету міністрів. При цьому, у разі формування нового складу уряду, фракція "Самопоміч" обіцяла знову висунути кандидатуру Олексія Павленка на посаду міністра агропромислового сектору.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку