Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Посол України в Хорватії відмовився йти на прийом до російського посольства

Посол України в Хорватії Олександр Левченко написав відкритого листа російському послу у відповідь на запрошення на прийом з нагоди Дня російської дипломатії.

facebook.com/Embassy-of-Ukraine-to-the-Republic-of-Croatia
Левченко висловив здивування самим фактом запрошення / facebook.com/Embassy-of-Ukraine-to-the-Republic-of-Croatia

Про це повідомляється на сторінці українського посольства у Facebook.

Зокрема, Левченко висловив здивування самим фактом запрошення на прийом, отримане від країни, яка здійснює акт агресії по відношенню до України.

"Визнаю, що був здивований, отримавши Ваше запрошення на прийняття з нагоди Дня російської дипломатії. Росія де-факто веде проти України війну, в якій загинули тисячі моїх співвітчизників, окупувала наш Крим і частину Донбасу, а російська дипломатія, у тому числі й Ви особисто, самовіддано цю агресію виправдовує", - йдеться в повідомленні.

Посол України вимагає від чеського видавництва виправити карту з "російським" Кримом (документ)

Левченко зазначив, що якби він прийняв це запрошення, "то тим самим по суті визнав би окупацію Росією українських територій, принизив би і себе, і свою Батьківщину". За словами українського дипломата, "в запрошенні, яке виглядає, наче дружній жест, я відчуваю приховану зневагу".

"Я за примирення, але не за примирення зі злочином. Я вірю у відновлення дружби між Україною і Росією. Але тільки тоді, коли Росія поверне Україні Крим та інші загарбані території, а всі винуватці агресії постануть перед трибуналом десь у Москві або Гаазі. До того часу прошу Вас, шановний пане Посол, не переобтяжувати себе надсиланням на мою адресу подібних запрошень", - написав Левченко.

Відкритий лист Посла України у Республіці Хорватія Олександра Левченка Послу Російської Федерації в Хорватії Анвару Азім...

Posted by Embassy of Ukraine to the Republic of Croatia on Wednesday, February 10, 2016

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку