Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Чернівці офіційно розірвали побратимство з російськими Брянськом і Подольськом

Чернівецька міська рада розірвала співпрацю з російськими містами Подольськом та Брянськом.

украина россия / kievcity.gov.ua
Ініціатором такого рішення стала фракція «ВО «Свобода» / kievcity.gov.ua

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення про розірвання співпраці Чернівців з Подольськом і Брянськом було ухвалене депутатами Чернівецької міськради на черговій сесії 26 лютого. Ініціатором такого рішення стала фракція «ВО «Свобода», а підтримали його 30 депутатів.

У Раді хочуть денонсувати угоду з Росією про діяльність інформаційно-культурних центрів РФ в Україні

«Ми стали авторами цього рішення, оскільки вважаємо таке співробітництво зовсім недоречним та подекуди й ганебним. Росія на даний час є агресором і перше, що необхідно зробити – це розірвати будь-які угоди, які стосуються українсько-російської співпраці. Отже, у Чернівцях вже зроблено перший крок на рівні міськради. Таким чином, українські міста показують, що відмовляються мати щось спільне з Росією»», – цитує слова Мокловича прес-служба ВО «Свобода».

Як відомо, договір про побратимство між містом Подольськ і Чернівцями був підписаний 18 вересня 2001 року. Договір про побратимство між Брянськом і Чернівцями був підписаний у 2012 році.

Довідка УНІАН. Наразі діють угоди про побратимство між Чернівцями та ще 9 містами: Солт Лейк Сіті (США), Саскатун (Канада), Конін (Польща), Сучава, Ясси, Тімішоара (Румунія), Назарет Ілліт (Ізраїль), Клагенфурт (Австрія), Бєльці (Республіка Молдова).

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку