Вівторок,
26 липня 2016

Наші спільноти

У Кремлі відреагували на запропонований в ЄС "список Савченко", який очолив Путін

У Кремлі визнали неприпустимими спроби втрутитися в судові процеси, які в даний час проходять в Росії.

REUTERS
REUTERS

Про це заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на прохання прокоментувати заклик європейських депутатів ввести санкції проти Володимира Путіна і ще 28 осіб у зв'язку з судовим процесом у справі української льотчиці Надії Савченко, інформує РБК.

Савченко виступила з останнім словом у суді, пообіцявши продовжити сухе голодування

«Ми не можемо погодитися зі спробами втручання в судові процеси, які відбуваються в нашій країні в суворій відповідності з чинним російським законодавством, до яких, безумовно, відноситься і процес над Савченко. Будь-які втручання тут неприпустимі. Існують певні процедури, які виконуються в даний час. У зв'язку з тим, що йде судовий процес, які-небудь коментарі по суті вважаємо неможливими і неприпустимими», - сказав Пєсков.

У Росію не пускають українських лікарів, які виїхали до Савченко - адвокат

На питання про те, чи були звернення з приводу її обміну на когось з громадян Росії, затриманих в Україні, Пєсков заявив, що йому про це невідомо.

Раніше стало відомо, що європейські депутати написали лист голові європейської дипломатії Федірикі Могеріні, в якому попросили ввести санкції, в тому числі проти Путіна, через справу Савченко. Парламентарії відзначили, що вважають «незаконними» дії щодо української льотчиці. Звернення підписали 57 депутатів.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку