Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

У США вважають, що Росія має припинити захищати свій несправедливий суд і звільнити Савченко

США в черговий раз закликали звільнити Надію Савченко.

REUTERS
REUTERS

Представник США в Організації з безпеки і співробітництва в Європі Даніель Баєр вважає, що Росія замість того, щоб захищати політично вмотивований та несправедливий суд, повинна просто звільнити українську льотчицю, народного депутата Надію Савченко.

Про це він повідомив у Twitter.

Франція закликає Росію звільнити незаконно утримувану Савченко

«Замість того, щоб захищати політично вмотивований, несправедливий суд, Росія повинна звільнити Савченко», - написав Баєр.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні 9 березня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи пропозицію депутатів Європарламенту запровадити санкції проти Володимира Путіна через переслідування Савченко, заявив, що «втручання у судові процеси неприпустиме».

«Ми не можемо погодитися зі спробами втручання у судові процеси, які відбуваються в нашій країні у суворій відповідності з чинним російським законодавством, до яких, безумовно, відноситься процес над Савченко. Будь-які втручання тут неприпустимі. У нас існують певні процедури, які виконуються на даний момент. У зв'язку з тим, що йде судовий процес, будь-які коментарі, по суті, також вважаємо неможливими і неприпустимими», - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 9 березня російський суд вирішив оголосити вирок Савченко 21-22 березня. Льотчиця заявила, що продовжуватиме сухе голодування, розпочате 4 березня, оскільки вона вимагала від російського «правосуддя» оголошення вироку протягом семи днів.

"РФ має виконувати зобов'язання з дотримання прав людини": Німеччина закликала звільнити Савченко

Разом з тим стан здоров'я Савченко різко погіршився.

Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох російських журналістів, а також у незаконному перетині російського кордону. Українка та її захист відкидають звинувачення й заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон бойовики, які потім примусово переправили до Росії. Однак російський суд не взяв до уваги докази невинуватості Савченко.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку