Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

Луценко ініціює нараду фракцій коаліції для внесення пропозиції про склад майбутнього уряду

Лідер фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко ініціює в середу, 23 березня, нараду фракцій парламентської коаліції для внесення пропозиції про майбутнього прем'єра і склад уряду.

фото: УНІАН
Луценко ініціює нараду фракцій коаліції для внесення пропозиції про майбутнього прем'єра / фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у ефірі каналу "112".

"Я ініціюю в середу о 12.00 нараду фракцій коаліції, точніше кажучи, колишньої коаліції, для того, щоб внести пропозицію про майбутнього прем'єр-міністра і склад його уряду", - сказав депутат і додав, що "команда "Народного фронту" постійно намагається перекинути цей м'яч на поле президента".

Луценко зауважив, що "БПП" "має свою кандидатуру (на прем'єра - УНІАН) і внесе її обов'язково в середу на засіданні коаліції з тим, щоб формалізувати цей процес".

Президент і БПП мають офіційно назвати свого кандидата на посаду прем’єра - "Народний фронт"

Він також додав, що "ми узгодили свою позицію із керівництво фракції "Батьківщина". "І пам'ятаємо, що Арсеній Петрович неодноразово публічно заявляв: якщо якась кандидатура збере голоси в такій кількості, яка при плюсуванні членів "Народного фронту" дає більшість, він за крісло триматися не буде. Окей, ми це зробимо в цю середу", - сказав парламентар.

Так, підкреслив Луценко, фракція "БПП" запропонує свою кандидатуру для загального обговорення і якщо вона буде підтримана колегами, в чому він "практично не сумнівається", то "ми формалізуємо всі процеси через рішення відповідних фракцій і будемо готові до голосування вже у найближчі дні".

У Порошенка впевнені, що зараз дострокові парламентські вибори можуть увергнути Україну в хаос

Відповідаючи на питання, що з цього приводу думає президент, Луценко зазначив: "Президент вважає, що це виключна компетенція парламенту і він не буде втручатися в роботу парламенту. Хіба що він виявиться нездатним до узгодження позицій. Тоді доведеться використовувати свої конституційні повноваження і шукати інший парламент. Але в нинішній обстановці це неправильно, це безвідповідально. Бо це забере в нас щонайменше півроку часу на виборчу гру в популізм і радикалізм, і зрештою приведе у парламент тих самих дійових осіб. Можливо, у дещо інших пропорціях, але тих самих осіб".

Раніше УНІАН повідомляв, що лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що БПП виступає за призначення міністра фінансів Наталії Яресько прем’єр-міністром та пропонує провести позачергове засідання Верховної Ради 24 березня, на якому відбудеться голосування за нового прем’єра та склад уряду.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку