Субота,
29 жовтня 2016

Наші спільноти

Холодницький: НАБУ і САП не будуть "підмітати" за іншими органами та виправляти їх помилки

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розкритикував дії правоохоронних органів, зокрема, військової прокуратури, які розслідують злочини, підслідні Національному антикорупційному бюро і САП.

фото: УНІАН
На тренді боротьби з корупцією хочуть усі з нею боротися / фото: УНІАН

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Я не можу пояснити, чому органи, які не уповноважені на розслідування тих чи інших справ, усе ж займаються цими справами. Я це просто з точки зору юрпринципу пояснити не можу. Це є просто нівелювання правової системи, це є можливо навіть перевищення службових повноважень. У нас так дійсно виходить, що на тренді боротьби з корупцією хочуть усі з нею боротися. Є стаття 87 КПК, яка чітко говорить, що докази, здобуті неуповноваженим органом, є недопустимими і не підлягають дослідженню в суді", – зазначив Холодницький.

Як працювала "газова схема" Онищенка: НАБУ оприлюднило інфографіку

"До речі, справа заступника очільника Миколаївської області, я не розумію, чому нею займалася військова прокуратура, не мають вони права. Є стаття 216, яка визначає підслідність – заступник губернатора це є чітка підслідність НАБУ. Тим не менше органи почали справу, витрачали ресурси замість того, щоб займатися своєю справою, вони оголошують підозри. Військова прокуратура найбільше зловживає такими справами", – додав він.

"І я не дозволю, я такі справи приймати не буду і НАБУ такі справи завершувати не буде, тому що ми не створені для того, щоб підмітати за іншими органами і виправляти їх помилки", – підкреслив керівник САП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку