Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Шлях в нікуди: Клімкін розповів про наслідки легітимізації бойовиків на Донбасі

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що легітимізація російських бойовиків приведе Донбас в нікуди.

УНИАН
Виконання Мінських домовленостей -  шляху до миру на Донбасі / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це Клімкін сказав сьогодні у Києві на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде.

Як наголосив Клімкін, Україна повністю віддана виконанню Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації в Луганській і Донецькій областях.

Глава МЗС Норвегії: проведення виборів на Донбасі неможливе, доки Росія не виведе свої війська

"Виконання Мінських домовленостей - як шляху до миру на Донбасі, і, звичайно, Донбас - це не просто територія, це в першу чергу люди, мешканці Донбасу. Вони більше двох років знаходяться під шаленою російською пропагандою, і, звичайно, ми маємо в першу чергу завоювати (прихильність - УНІАН) цих людей. І ми завжди чітко казали і кажемо, що ми готові до виконання «Мінська», в тому числі і до надання Донбасу додаткових можливостей в плані місцевого самоврядування, відповідний закон схвалено", - заявив Клімкін.

"Але хочу дуже чітко підкреслити: ці можливості саме урядування, вони для українського Донбасу, для того, щоб мешканці Донбасу взяли в свої руки повернення до нормального життя, а не для легітимізації тих, хто був приведений до влади в результаті присутності на Донбасі російських регулярних військ, найманців і російської зброї", - наголосив Клімкін.

"Легітимізація тих, хто знаходиться там сьогодні при владі, приведе Донбас в нікуди, оскільки це зацементує Донбас як російський протекторат з методами керування, схожими на мафіозні", - підкреслив Клімкін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку