Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

"Підтримка агресора": Україна висловила протест через резолюцію Кіпру щодо зняття санкцій з Росії

Міністерство закордонних справ України засуджує ухвалення 7 липня Палатою представників Республіки Кіпр резолюції з пропозиціями скасувати санкції проти Росії. Про це повідомляє прес-служба відомства.

МИД Украины / dt.ua
МЗС України засуджує ухвалення резолюції про скасування санкцій проти Росії Палатою представників Республіки Кіпр / dt.ua

Як зазначається в повідомленні, що «попри те, що сама резолюція не має юридично зобов’язуючого характеру, сам факт її ухвалення викликає стурбованість. Він свідчить про нехтування окремими кіпрськими депутатами основоположними принципами міждержавних відносин, основаних на міжнародному праві. Така позиція є нічим іншим як опосередкованою підтримкою дій агресора».

Норвегія не змириться з перебуванням військ РФ на Донбасі і продовжить санкції до виконання "Мінська-2" - глава МЗС

У МЗС наголошують, що «недавні рішення Європейського Союзу продовжити санкції проти Російської Федерації вкотре засвідчили єдність європейської демократичної спільноти у засудженні агресії Кремля».

І також у дипломатичному відомстві розраховують на те, що «Уряд Республіки Кіпр, який підтримав зазначене рішення Європейського Союзу, твердо залишатиметься на позиціях міжнародного права та поваги до європейських цінностей і надалі підтримуватиме міжнародні зусилля з метою припинення агресії РФ щодо України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку