П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Експерт розповів про цілі "друзів Кремля": вони намагаються представити Росію неагресивною у міжнародному плані

Мета "друзів Кремля" - змити з Росії звинувачення в агресивності її політики.

УНИАН
Тензе назвав Росію головною загрозою для Європи / Фото УНІАН

Про це йдеться у думці Ніколя Тензе, президента Центру вивчення та аналізу політичної діяльності, передає InoPressa з посиланням на Le Monde.

"Крайні з них відкрито захищають політику Путіна в Україні і в Сирії, заплющуючи очі на масові вбивства, вчинені Асадом, узаконюючи вторгнення до Криму, постійно вихваляючи того, кого вони собі уявляють у ролі нового лідера Європи, і вбачаючи в "цінностях", які просуваються Путіним, приклад для Заходу, що перебуває у занепаді", - розповідає експерт.

Інші, що закликають до скасування санкцій щодо, на його думку, відтворюють фантасмагоричні міркування про приниження і погане поводження з Росією і просять "проявити розуміння".

Водночас, пише Тензе, ті, що нібито все розуміють, погоджуються, що російський режим не ідеальний, закликачи відновити з ним відносини.

"Підтримка агресора": Україна висловила протест через резолюцію Кіпру щодо зняття санкцій з Росії

"Кожна з цих позицій відтворює аргументацію Кремля і має одну мету: представити Росію звичайною державою, невинною у міжнародному плані, відволікти увагу від наслідків її ідеології і забути про російські ризики, видаючи їх за другорядні щодо терористичної загрози - втім, реальні", - вважає експерт.

Крім того, Тензе назвав Росію головною загрозою для Європи, він закликає знову підтвердити європейські принципи і діяти відповідно. "Повага до прав людини і міжнародного права не підлягає обговоренню. Росія повинна повернути Крим і залишити Донбас", - зазначає президент Центру вивчення та аналізу політичної діяльності.

"Крім того, ми повинні підтвердити наш проект Європи, в рамках якого будуть тісно пов'язані геополітичний підхід і захист тих цінностей, яким Росія оголосила війну", - продовжує експерт.

"Нарешті, якщо Захід не буде дотримуватися своєї політики, він зазнає невдачі: скасування санкцій буде помилкою як стратегічною, так і моральною. Перед обличчям ревізіонізму основи демократії повинні залишатися на першому місці", - підсумовує автор статті.

Нагадаємо, 7 липня парламент Кіпру слідом за чотирма регіонами Італії підтримав резолюцію, що закликає уряд країни почати роботу зі структурами Євросоюзу над зняттям санкцій проти Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку