Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Клімкін розповів про можливу зустріч на початку осені голів МЗС країн ЄС та "Східного партнерства"

На початку осені голови МЗС країн Євросоюзу та "Східного партнерства" можуть провести спільну зустріч.

фото: УНІАН
12 липня відбудеться більш детальне обговорення питань, які стосуються економічного виміру / фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін сьогодні на прес-конференції в Києві за підсумками зустрічі глав та представників зовнішньополітичних відомств країн "Східного партнерства" (Україна, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія та Азербайджан) із комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом.

Клімкін: інтеграції квазіросійського протекторату на Донбасі в Україну ніколи не буде

Міністр поінформував, що завтра відбудеться більш детальне обговорення з міністрами країн "Східного партнерства" питань, які стосуються економічного виміру. Європейська комісія повинна підсумувати результати обговорення.

"І на наступній зустрічі, яка відбудеться, скоріш за все, на початку осені, ми вже пройдемось по конкретним пропозиціям", - сказав Клімкін.

"Є ідея, що міністри "Східного партнерства" будуть брати участь на початку осені в одному із засідань міністрів закордонних справ Європейського Союзу. Словацьке головування (в другому півріччі 2016 року в Європейському Союзі) вже планує порядок денний для цієї зустрічі, і я думаю, що ця зустріч буде важливою для підведення сьогоднішніх підсумків", - сказав Клімкін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку