Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Парубій не бачить підстав говорити про зміни до Конституції щодо децентралізації

Голова Верховної Ради Андрій Парубій наразі не бачить підстав говорити про ухвалення змін до Конституції України в частині децентралізації.

парубий / Фото УНИАН
Андрій Парубій не бачить підстав говорити про зміни до Конституції щодо децентралізації / Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час підсумкової прес-конференції.

Нардеп: На Чернігівщині для підкупу виборців витратили кілька мільйонів доларів на "піраміду"

"На жаль, я сьогодні не бачу підстав говорити про зміни до Конституції в питанні децентралізації", - підкреслив Парубій.

Він додав, що одна з найбільших підготовлених реформ була призупинена "одним політичним пунктом, який не має відношення безпосереднього до децентралізації".

"По тому питанню йде дискусія і робота в комітетах, але ми ще не готові до ухвалення рішення", - зазначив Парубй.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 31 серпня 2015 року прийняла в першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації.

Однак остаточне ухвалення було заблоковано через наявність у відповідному законопроекті про зміни до Конституції норми про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Наприкінці червня президент Петро Порошенко заявив, що голосування у ВР за зміни до Конституції в частині децентралізації у другому читанні може відбутися лише у разі виконання низки безпекових умов на Донбасі.

«Має бути встановлений повний та тривалий режим припинення вогню. Росія, країна-агресор, країна-окупант, повинна вивести всі свої війська, зброю та техніку з території України. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ має отримати повний доступ до всієї неконтрольованою Україною території, а також встановити постійний моніторинг над тимчасово неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону», - наголосив тоді президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку