Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Савченко заявила про необхідність внести зміни до закону про "день в СІЗО за два"

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко вважає за необхідне внести зміни до ініційованого нею закону, за яким один день перебування в СІЗО зараховується за два.

УНИАН
На переконання Савченко, необхідно змінювати законодавство / УНІАН

Як повідомила прес-служба ВО "Батьківщина", про це Савченко заявила після відвідування Бахмутської колонії на Донеччині.

«Незважаючи на те, що сьогодні в Україні триває війна, у СІЗО та судах, під слідством перебувають сотні учасників АТО. Робота щодо цих справ затягується з різних причин, і виходить, що сотні наших захисників просто тягають по судах. Такого не можна допускати під час війни», – наголосила депутат.

Савченко прокоментувала наміри очолити Міноборони

На переконання Савченко, необхідно змінювати законодавство, зокрема, вносити поправки до Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув’язнення в строк покарання», який набув чинності 24 грудня 2015 року. Цей закон, як вона неодноразово заявляла, змушує краще працювати слідчі органи, щоб уникнути типової ситуації, коли пострадянська судова система робить з нормальних людей злочинців.

«По-друге, слід внести правки в зареєстрований законопроект № 4884, який стосується, в тому числі, амністії учасників АТО. А для цього потрібно зібрати максимум інформації та чітко і прозоро прописати зміни до цих законів», – зауважила депутат.

Скандальний "доктор Пі" вийшов із СІЗО та почав гіпнотизувати тварин (відео)

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада в листопаді 2015 року ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання», автором якого була народний депутат Савченко. Документ набув чинності 24 грудня 2015 року.

Згідно із «законом Савченко», один день попереднього ув'язнення зараховується за два дні позбавлення волі.

У Генпрокуратурі заявили, що виступають за внесення змін до "закону Савченко". У ГПУ вважають, що цей закон дозволив достроково вийти на волю й істотно зменшити строки відбування покарання небезпечним злочинцям.

30 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС і Мін'юст розробили пропозиції щодо коригування «закону Савченко» в частині амністії рецидивістів і осіб, які скоїли тяжкі злочини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку