Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

МВС каже, що перший заступник голови Нацполіції Троян не причетний до стеження за Шереметом та Деканоідзе

Міністерство внутрішніх справ спростовує інформацію інтернет-ресурсів «із сумнівною репутацією» про причетність першого заступника голови Національної поліції України - начальника кримінальної поліції Вадима Трояна до організації незаконного спостереження за журналістами, високопосадовцями та керівництвом Нацполіції.

 / Фото УНІАН
МВС запевняє, що Троян не причетний до стеження за Шереметом / Фото УНІАН

Про це повідомляє департамент комунікацій МВС.

«Повідомляємо, що вказана інформація не відповідає дійсності, вводить в оману суспільство та розповсюджується з метою негативно вплинути на репутацію Вадима Трояна та систему Національної поліції України в цілому. Жодних внутрішніх розслідувань з цього питання у відомстві не проводиться», - йдеться в повідомленні.

Камери зовнішнього спостереження зняли момент закладки бомби під автомобіль Шеремета - ЗМІ

МВС звертається до журналістів "з проханням не розповсюджувати непідтверджені факти з сумнівних інтернет-ресурсів, а оперувати лише офіційною інформацією".

Днями деякі сайти повідомляли, що Троян начебто організував стеження за головою Національної поліції Хатією Деканоідзе та за журналістом "Української правди" Павлом Шереметом, який загинув 20 липня внаслідок вибуху автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку