Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Докази ГПУ щодо російських чиновників можна використати в міжнародних судах - Петренко

Матеріали та докази ГПУ, які буде напрацьовано в межах кримінального провадження щодо російських високопоставлених російських чиновників, можуть бути також використані в міжнародних судах.

УНІАН
УНІАН

Про це в ефірі 112 Україна заявив міністр юстиції Павло Петренко.

"Це хороший і позитивний крок (оголошення підозрюваних у розшук, - ред.), тому що інформація з (приводу, - ред.) порушень і міжнародних договорів, і українського законодавства, яку фіксуватимуть у цих кримінальних провадженнях, стане серйозною доказовою базою в міжнародних судах", - каже Петренко.

Він зазначає, що посади російського президента Володимира Путіна та прем’єр-міністра Дмитра Медведєва в цьому випадку не мають значення.

ГПУ повідомила про підозру Шойгу та керівництву ЗС РФ в "особливо тяжких злочинах" проти України

"Я вітаю активну позицію ГПУ і можу сказати, що наше міністерство буде з ними працювати у цьому напрямку. Ми можемо оголошувати підозру Путіну і Медведєву, якщо вони порушили українське законодавство. Їхні посади не мають значення", - заявив міністр.

У той же час надзвичайний і повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко підкреслив позитив того, що Україна визнає і відкрито говорить про такі злочини.

"Однозначно ми нарощуємо юридичну базу, яку рано чи пізно ми використаємо не тільки в українських, а й міжнародних судах. Тому це важливо. Я думаю, що дуже важливо створювати в країні відчуття справедливості і невідворотності покарання, яке звичайно мають понести ті люди, які персонально відповідають за тисячі втрачених життів", - зазначив посол в ефірі телеканалу.

Раніше УНІАН повідомляв, що Генеральна прокуратура України повідомила про підозру 18 представникам російської влади та керівництва збройних сил РФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку