Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Олланд у привітанні до Дня Незалежності назвав Україну актором першого плану на світовому рівні

Президент Франції Франсуа Олланд заявляє, що Україні вдалось утвердитись як першоплановий актор на європейській сцені та світовому рівні.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у його привітанні президенту України Петру Порошенку та українському народу з 25-ю річницею Незалежності України

«Попри увесь тиск та кризи, які спіткали її, Україні вдалось зміцнити свою незалежність і утвердитись як першоплановий актор на європейській сцені та світовому рівні. З цієї нагоди, я адресую всьому українському народу побажання миру та процвітання», - наголосив Олланд у привітанні, яке оприлюднене на сайті президента України.

Обама привітав українців з Днем Незалежності, згадав про путінську агресію

За словами Олланда, Франція залишається на боці України у пошуках сталої формули вирішення конфлікту на сході країни. «Вам відомо про відданість Франції, а так само і Європейського Союзу, суверенітету та територіальній цілісності України у міжнародно визнаних кордонах та дотриманню взятих міжнародних зобов'язань», - сказав президент.

«Франція вітає вже започатковані структурні реформи, а також налаштованість українського керівництва на їхнє продовження та ефективне впровадження», - додав він.

Олланд побажав подальшого зміцнення дружніх і довірливих зав’язків між Україною та Францією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку