Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Концепція відновлення миру на Донбасі стосується тільки підконтрольних Україні територій - глава МінАТО (відео)

Концепція державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України стосується тільки підконтрольних Україні території. 

фото УНИАН / УНИАН
У Кабміні схвалили концепцію відновлення та розбудови миру на сході / Фото УНІАН

Про це повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передає 5 канал.

"Мається на увазі не відновлення власне пошкодженого майна, а йдеться про відновлення нормального функціонування. Тобто ми не говоримо тільки про ту інфраструктуру, яка пошкоджена внаслідок бойових дій. Ми говоримо також про інфраструктуру, яку треба зараз або покращити, для того, щоб та велика кількість внутрішньо переміщених осіб, яка пройшла в приймаючі громади, могла ефективно користуватися такою інфраструктурою", – наголосив Черниш. 

Тука анонсував стратегію деокупації Криму та Донбасу

Він також пояснив: "Ця концепція (концепція державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України – Ред.) стосується тільки підконтрольної уряду України території. Регіонів 2 плюс 3. Два регіони, які частково регулюються урядом і три, які розташовані поряд. Це Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ. Частина Донецької та Луганської області не бралася до уваги, тому що там немає української влади. Щодо тих територій у нас є інший план – "план гуманітарного реагування".

Нагадаємо, 31 серпня Кабінет міністрів схвалив концепцію державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку