Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Вища рада юстиції внесе подання до ВР стосовно відставки 78 суддів

Вища рада юстиції (ВРЮ) прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення у зв’язку з поданням заяв про відставку стосовно 78 суддів.

УНИАН
ВР звільнила близько 500 суддів, які написали заяви про відставку / УНИАН

Про це повідомляє прес-служба ВРЮ. Всього ВРЮ розглянула 92 заяви суддів про звільнення за загальними обставинами, а саме: у відставку – 85, за власним бажанням - 2, у зв’язку із досягненням 65 років – 3, у зв’язку із закінченням строку, на який призначено, – 2.

ВРЮ рекомендувала звільнити суддів 113

Решту заяв залишено без розгляду у зв’язку, в тому числі, з відкликанням поданих раніше заяв або звільненням суддів 8 вересня.

Також ВРЮ вирішила внести подання президенту України про звільнення суддів у зв’язку із закінченням строку, на який їх призначено: Олени Ісаєвської – з посади судді Печерського районного суду міста Києва (строк призначення закінчився 6 серпня 2015 року), та Олега Крикливого – з посади судді Приморського районного суду міста Одеси. У судді Крикливого термін перебування на посаді судді закінчується 23 січня 2017 року, однак ним 19 липня 2016 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України подано заяву про те, що він не бажає продовжувати роботу на посаді судді.

Як повідомляв УНІАН, 8 вересня ВР звільнила близько 500 суддів, які написали заяви про відставку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку