Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Нідерланди затягують ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною - Геращенко

Нідерланди мають відмовитися від подвійних стандартів щодо України і ратифікувати Угоду про асоціацію.

фото: УНИАН
Геращенко назвала політикою подвійних стандартів затягування Нідерландами ратифікації УА / фото: УНІАН

Про це написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що разом з народним депутатом Марією Іоновою зустрілася з віце-президентом Європейського парламенту Річардом Чернецьким.

У Клімкіна розповіли про "суміш аргументів", якими керувались голландці на референдумі

«Висловили занепокоєння позицією Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію. Ми закликаємо нідерландську сторону виконувати свої зобов’язання і відмовитися від подвійних стандартів по відношенню до України, адже Угода пройшла відповідні узгодження, була ратифікована всіма сторонами, вона не потребує жодних змін чи уточнень, її спочатку підтримав і парламент Нідерландів, і ми закликаємо уряд цієї країни не зволікати з остаточною ратифікацією, посилаючись на референдум, що носить рекомендаційний характер», – заявила Геращенко.

Також вона звернулася до ЄП з проханням висловити активну позицію з цього приводу. «Угода пройшла всі необхідні етапи узгодження, підписання, ратифікації, обговорення, в тому числі позитивне обговорення в парламенті Нідерландів, і тому зараз демонструвати до України політику подвійних стандартів – це нечесно і безвідповідально», – наголосила Геращенко.

Як повідомляв УНІАН, у липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Однак 6 квітня 2016 року у Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Явка становила 32,28%, проти проголосували 61% учасників референдуму, за – понад 38%.

Нині Єврокомісія та Україна очікують від уряду Нідерландів пропозицій стосовно подальших дій після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Геращенко назвала заяву президента Ізраїлю про причетність ОУН до Голокосту некоректною

Водночас 22 вересня прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна може не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС в частині запровадження поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

При цьому глава уряду Нідерландів висловив певний оптимізм, що Угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі може залишатися чинною і без Нідерландів, поширюючись на інші 27 країн-членів Європейського Союзу та Україну.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку