Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

"За мовчазної згоди Росії": у МЗС заявили про зрив відеоконференції Тристоронньої контактної групи

У Міністерстві закордонних справ України заявляють про зрив запланованої на сьогодні відеоконференції Тристоронньої контактної групи за мовчазної згоди Російської Федерації.

УНИАН
Українські дипломати зауважили, що представники України були готові до обговорення ситуації, що склалася з розведенням сил / УНІАН

Про це йдеться у переданій УНІАН заяві МЗС щодо ситуації навколо розведення сил та засобів у районах Станиці Луганської та Петрівського відповідно до Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи.

"Треба ставити питання руба": Кучма заявив, що грати в піддавки з бойовиками більше не можна

"Ми також підтверджуємо свою готовність до обговорення усього комплексу питань, пов’язаних з імплементацією Рамкового рішення, в рамках Робочої підгрупи з безпекових питань Тристоронньої контактної групи, наступне засідання якої відбудеться у Мінську 5 жовтня цього року", - йдеться у повідомленні.

У цьому контексті українські дипломати зауважили, що представники України були готові до обговорення ситуації, що склалася з розведенням сил і засобів на узгоджених ділянках, ще на минулому тижні.

"Так, на 30 вересня було заплановано відеоконференцію Тристоронньої контактної групи щодо вирішення проблемних питань розведення сторін, яка не була проведена у зв’язку з небажанням представників ОРДО взяти участь у цьому заході. Відеоконференцію було перенесено на 13:00 3 жовтня цього року, однак вона вчергове була зірвана за мовчазної згоди Російської Федерації", - констатували в зовнішньополітичному відомстві.

Окрім того, в МЗС наголосили, що "проведення 2 жовтня 2016 року в окремих районах Донецької та Луганської областей т.зв. «праймеріз» теж не лише суперечить Мінським домовленостям, а й підриває зусилля з мирного врегулювання ситуації".

"Закликаємо Російську Федерацію забезпечити неухильне виконання Мінських домовленостей, у т.ч. щодо розведення сил і засобів на узгоджених ділянках", - підкреслили українські дипломати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку