Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

У МЗС пояснили, як посилили контроль за перетином кордону росіянами

У Міністерстві закордонних справ України нагадують, що впродовж останніх 2,5 років за підтримки цього відомства уряд посилив контроль за громадянами Росії, які в’їжджають на територію України. 

УНИАН
В МЗС нагадали, що вже посилили контроль за перетином кордону росіянами / Фото УНІАН

Про це заявив заступник директора департаменту консульської служби, начальник управління консульського обслуговування МЗС України Олександр Гаман, передає Радіо Свобода.

Він, зокрема, зазначив, що в березні 2015 року МЗС розробило для уряду проект постанови, яким держава зупинила низку положень безвізової угоди з Росією. "Станом на сьогодні громадянин Росії може в’їхати в Україну лише на підставі закордонного паспорта. Це не є внутрішній паспорт, що не зчитується і Державна прикордонна служба мусить вручну опрацьовувати дані, що їх надає громадянин Росії", – розповів Гаман.

Нардеп від "Оппоблоку" назвав рішення про візовий режим з Росією "емоційним ідіотизмом"

Крім того, за словами представника МЗС, були внесені зміни й до порядку перетину кордону жителями прилеглих областей. "Ми розуміємо, що, мабуть, понад половина тих, хто перетинає кордон в обидві сторони, – це такі громадяни (жителі прикордонних регіонів – Ред.). Ми зупинили дію деяких положень угоди щодо можливості поїздок за внутрішніми паспортами громадян Росії в Україну і фактично припинили дію місцевих пунктів пропуску", – сказав Гаман.

"Станом на сьогодні громадянин Росії може в’їжджати виключно через міжнародний або міждержавний пункт пропуску, який оснащений хорошим обладнанням, і прикордонна служба має можливість контролювати в’їзд таких громадян", – наголосив він.

Як повідомляв УНІАН, Рада 6 жовтня так і не розглянула внесене до порядку денного питання щодо можливого запровадження візового режиму з Росією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку